Light + Building 2020 fuarı 8-13 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir

0
1731

Messe Frankfurt Türkiye ofisi Light +Building 2020 fuarının iptal edileceği ve global markaların fuardan çekildiğine dair bazı haber sitelerinde yayın yapılması üzerine bir açıklama yapmak zorunda kaldı…

Messe Frankfurt Türkiye ofisinden yapılan açıklamada Light +Building 2020 Fuarına katılacak firmalarımızın moral ve motivasyonunu bozan bu tip açıklamaların sektör firmalarımıza zarar vermemesi için aşağıdaki açıklamayı paylaşıyoruz.

Fuarın belirlenen tarihte yapılacak olup, katılımcı bazı markaların fuardan çekildiğinin söz konusu bile olmadığı vurgulandı.

Son günlerde tüm dünyada gündeme oturan koronavirüs salgını sebebiyle birçok katılımcımız Light+Building 2020 fuarıyla alakalı endişelerini bizimle paylaşıyorlar. Bu konuda sizlere detaylı bilgi vermek ve aklınızdaki sorulara cevap verebilmek için özellikle ulaşmak istedik. Aşağıda konuyla ilgili önemli bilgileri bulabilirsiniz:

  • Light+Building 2020 fuarı, planlandığı gibi 8-13 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenecektir. Herhangi bir erteleme söz konusu değildir.
  •  Resmi sağlık kurumlarının verdiği talimatlar doğrultusunda fuar alanında gerekli tüm önlemler alınmış olup, denetlemeler düzenli olarak devam etmektedir.
  •  Frankfurt fuar alanında herhangi bir salgın tehdidi bulunmamaktadır. Her organizasyonda olduğu gibi sağlık ekipleri ve fuar alanındaki klinik acil durumlar için hazır durumdadır.
  •  Fuar alanında görevli sağlık ekipleri, hijyenik koşulların bozulmaması amacıyla ayrıca bir özen göstererek çalışmalarını sürdürecektir.
  •  Şu anda Çin ve Uzakdoğu’dan fuara katılacak firmalar için herhangi bir yaptırım kararı yoktur.
  • Türkiye’den hiçbir katılımcımız iptal talebinde bulunmamıştır. Yabancı katılımcılar hakkında bize ulaşan bir bilgi yoktur.
  • Light+Building 2020’ye katılımı engelleyen herhangi bir olağanüstü durum ilan edilmediği için, iptal talebinde bulunan katılımcılara standart iptal prosedürü uygulanacaktır.

Fuar için her gün binlerce insanın geçtiği alanlar üzerinden seyahat edeceğiz. Bu yüzden kişisel korunma önlemlerinizi almanızı tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz