YAVUZ AYDINLATMA Laboratuvar Yatırımını Tamamladı…

0
1607

Yavuz Aydınlatma İstanbul Gaziosmanpaşa’da yer alan üretim tesislerinde, aydınlatma ürünlerinin geliştirilmesini ve testlerini yapmak için Aydınlatma Laboratuvarı yatırımını öz sermayesi ile tamamladı.

1993 yılında Dekoratif Aydınlatma parçaları imalatı üzerine kurulan Yavuz Metal, 2015 yılında Teknik Aydınlatma ürünlerine yatırımını tamamlayarak Yavuz Aydınlatma olarak üretim hayatına başlamıştı.

27 yıllık tecrübesi ile kuruluşundan bugüne aydınlatma sektöründe kaliteden asla ödün vermeden, üstün hizmet anlayışını ön plana çıkartarak, ürün satışından ziyade müşteri memnuniyetini esas alıp hizmetine devam etmektedir. Kaliteli imalat, zamanında teslimat, teknolojik ürünler ile bilimsel ve sistemli çalışma, satış sonrası destek hizmeti, verimlilik ve süreklilik ile sektör içerisinde FARKI hissedilir bir kurum olma yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir.
Günümüzde yüksek seviyelere ulaşan imalat hızları, LED teknolojisi, mühendislik ve işletmecilik perspektifleri ilerleyen, yeni trendleri ve teknolojiyi yakından takip ederek en etkili biçimde kullanmaktadır.

Yavuz Aydınlatma, yaptığı aydınlatma laboratuvarı yatırımı ile yapacağı ürün portföy değişikliğinin ilk adımlarını atmış oldu. Akreditasyon çalışmalarına da başlayan Yavuz Aydınlatma, ürünlerinin CE uygunluk testlerini kendi bünyesinde uluslararası geçerlilikte yapmayı hedeflemektedir. EN 60598-1 aydınlatma armatürleri güvenlik standardı ile EN 55015 aydınlatma cihazlarının elektromanyetik yayınım standardı testlerini kendi bünyesinde yapabilmektedir. Gonyofotometri cihazı ile üretilen armatürlerin, üretim ve tasarım sürecinde ışık dağılım eğrilerini çıkarmakta, toplam lümen ve kamaşma değerlerini ölçmektedir. 1,5 metre ve 30 cm çapındaki küreleri ile üretime giren LED ve üretimden çıkan ürüne kadar her aşamada CCT, CRI, chromacity ve renk oranlarının ölçüm ve kontrollerini yapmaktadır.

Aydınlatma laboratuvarını kendi bünyesine katan Yavuz Aydınlatma, kaliteden ödün vermeyen üretim felsefesini bir adım öteye taşıyarak, kendi markası ve hali hazırda müşterilerine yaptığı üretimleri daha verimli, hızlı ve güvenilir şekilde kontrol etmektedir. Dünyanın ve Türkiye’nin global markalarına üretim sağlayan Yavuz Aydınlatma, her geçen gün adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Bu doğrultuda LED’li aydınlatma ürün gruplarını yerli ve milli olarak üreten Yavuz Aydınlatma üretim hattında yer alan makine markuru ise;
•PCB üretim hattı
•SMD dizgi hattı
•Alüminyum metal enjeksiyon
•LGP üretim ve ebatlama
•CNC lazer kesim ve büküm
•Eksantrik pres hattı
•Kaynak ve polisaj hattı
•Elektrostatik toz boya hattı
•Otomatik ürün yaşlandırma hattı

yavuz lighting-

haberi indirebilirsiniz…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz