Yüzme Havuzu Aydınlatma

0
3111

Sylvania’nın su altı uygulamalarına yönelik yeni nesil PAR56 LED lambalarıyla iç veya dış mekana büyüleyici yeni bir boyut kazandırıyor. Tüm su havuzları, PAR56 LED Lambaları ile, rahatlatıcı, eğlenceli ve hatta romantik bir ortam yaratarak yüzme deneyimini artırır veya diğer tipte ki havuzlarını istediğiniz gibi aydınlatır.

Sylvania’nın Tienen, Belçika’daki Ar-Ge ekibi, Par56 White Superia Plus lambasını oluşturmak için kapsamlı teknik bilgilerini kullandı. Bu yüksek performanslı lamba, 3000lm ışık çıkışı sunar ve mevcut akkor veya LED ışık kaynaklarına göre mükemmel bir ışık kaynağı olarak isteklerinizi karşılayabilmektedir.

Ürünümüz, gelişmiş bir yüzme deneyimi yaratarak tam bir renk kategorisi oluşturabilen bir RGB versiyonu ile tamamlanmıştır. Bu, yüksek güçlü kırmızı, yeşil ve mavi LED’lerin dahili bir mikroişlemci ile birleştirilmesiyle elde edilir. Işık kaynağı sürekli renk değiştirme modunda çalıştırılabilir veya kısaca kapatılıp tekrar açılarak istenilen herhangi bir renkte sabitlenebilir. Bu, isteğe bağlı özellik Sylvania uzaktan kumandası ile kolayca yönetilebilir.

Tüm lambalar, Tekli Aydınlatma Yönetmeliği’nin (SLR) gerektirdiği #ecodesign özelliklerine uygundur. Ayrıca, benzersiz radyal sıkıştırmalı sızdırmazlık yöntemi, yalnızca tam IP68 direncini garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda su buharı girişini de ortadan kaldırır. Sylvania’nın PAR56 serisi, Ar-Ge mükemmelliğini (Belçika) ışık kaynağı üretimi ve ürün montaj uzmanlığını (İngiltere ve Almanya) birleştiren gerçek anlamda Avrupa yapımıdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz