Waldmann Türk Misafirlerini Almanya Fabrikasında Ağırladı

0
1673

Pınar Mühendislik sektörün önde gelen firmaların yetkilileriyle birlikte distribütörlüğünü yaptığı Waldmann Aydınlatma markasının Almanya fabrikasına bir gezi düzenledi.

25 Nisan – 27 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen gezide ziyaretçilere yeni nesil LED teknolojisine sahip Waldmann aydınlatma ürünlerine ait üretim hattı ile birlikte tasarım, üretim ve Ar-ge çalışmaları hakkında firma yetkileri tarafından Türk misafirlere bilgiler verildi.

Ziyaret sırasında Waldmann’ın genel aydınlatma uygulamaları için geliştirmiş olduğu özel ışık odası yoğun ilgi gördü. Eski tip floresan aydınlatma ürünleri ile Waldmann LAVIGO ürününün karşılaştırması yapılarak ışık odasında LAVIGO ürününün tek başına 12 adet floresandan 2 kat daha fazla aydınlatma sağladığı ve floresan aydınlatmalara oranla %10’u kadar enerji harcaması ziyaretçiler tarafından oldukça beğenildi.

Yüksek tavan aydınlatma armatürlerinin ( ACANEO, TAUREO) tasarım, üretim ve son kontrol hatlarında da incelemelerde bulunan ziyaretçilere özel sunum odalarında Waldmann aydınlatma ürünleri hakkında teknik bilgilerde aktarıldı.

Kalite kontrol aydınlatma armatürü olan ( TAMETO ) ürününün lens yapısı, Ar-ge çalışmaları ve üretimi alanları incelendi. Kullanım alanları, sağladığı lüx miktarı ve yeni nesil led teknolojisi hakkında ziyaretçilere bilgi verildi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz