LAMP 83, İstanbul Yapı Fuarına Hazır

0
1624

LAMP 83, İstanbul’da, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 08-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan 41. Yapı Fuarı’nda yerini alacak.

Fuardaki mevcudiyeti 1980’li yıllara dek uzanan LAMP 83, 10. salon K231’de yer alan yaklaşık 120mgenişliğindeki standında, yeni aydınlatma çözümleri ve çarpıcı ürünleriyle fuar ziyaretçilerinin ilgisini çekmeyi ve standartların dışında stant tasarımıyla ziyaretçilerini şaşırtmayı hedefliyor.

Ayrı ayrı ya da birbirine eklenen modüller sayesinde kullanıcısının istediği şekilde, uzunlukta ve hayal ettiği formda, mimari tasarıma uygun bir aydınlatma tasarlama imkanı sunan WIGGLE, yine LAMP 83’ün flaş ürünü olarak dikkat çekecek.

LAMP 83’ün ziyaretçileri, açık tavan sistemi olan mekanlar, perakende mağazaları, ofisler, İnsan Odaklı Aydınlatma istenen mekanlar ve restoranlar gibi farklı sektör ya da mekanlara yönelik akılcı çözümleri içeren inovatif ürünler, fonksiyonel aydınlatma uygulamaları ve sergilenen ürüne özel LED çözümlerini deneyimleyecek. Aydınlatma yapılan mekan ve istenen fonksiyonlara göre tasarlanan uygulamaların, 10 farklı bölümde sergileneceği LAMP 83 standındaki ürünler, özel aplikasyon üzerinden mobil cihazlarla kontrol edilebilecek.

Konstrüktif panel aydınlatma çözümü CO’LIGHT ile birlikte ARK ailesinin lineer aydınlatmadaki yeni slim üyeleri ARK-S ve ARK-XS; yenilikçi ve sıra dışı formlarıyla dikkat çeken spot grubunun iki yeni üyesi FLOW ve LUMY; düşük seviyede kamaşma endeksi (UGR≤19) ve modern tasarımıyla özellikle ofis uygulamalarında öne çıkan L-UGR, Türkiye’de ilk kez ziyaretçilerin beğenisine sunulacak ürünler arasında yer alıyor.

LAMP 83 ayrıca İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından ilk kez düzenlenen İSO Enerji Verimliliği Ödülleri’nde, ‘KOBİ Enerji Verimli Ürünler’ dalında birincilik ödülü alan A++ enerji etiketli ray spot ailesini de fuarda sergileyecek.

Stand Tasarım firması tarafından tasarlanan standa gelecek olan ziyaretçiler, LAMP 83’ün gerçekleştirdiği sıra dışı projeleri görme ve sanal gerçeklik teknolojisinin geldiği son noktayı deneyimleme şansı bulacaklar.  Ayrıca LAMP 83’ün Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği REGENT, SELUX ve GOCCIA firmalarının son teknolojiye sahip çözümleri de, stantta sergilenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz