SCHRÉDER, İstanbul Light Fuarında Ziyaretçilerini Bekliyor

0
1201

Aydınlatmanın ötesinde çözüm ortağı olan Schréder, tüm aydınlatma sektörünü tek çatı altında ve tek fuarda birleştiren İstanbulLight’da ziyaretçileri ile buluşacak. Dış aydınlatma devi Schréder, 21- 24 Eylül 2017 tarihlerinde AGID ve ATMK desteğiyle CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuarda 9.Hall 131 nolu stantta çözümlerini tanıtacak.

En son teknolojilerin yer alacağı ve işbirliği fırsatların sunulacağı, tüm aydınlatma sektörünü tek çatı altında ve tek fuarda birleştiren 10. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuar Ve Kongresi, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında AGID (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi) desteğiyle İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuarla birlikte 21-22 Eylül 2017 tarihlerinde “11. Ulusal Aydınlatma Kongresi” de gerçekleşecek. Schréder’in sponsorluğunu üstlendiği “Led Dünyası’ndan Standart ve Sertifikalar” oturumunda, Schréder SA Grup Teknik Destek Mühendisi Mr. Jerome Dehon, ‘European Norm 13201: 2015 Yol Aydınlatma Kriterleri Dokumanın Revize Edilmesi ve Getirilen Yenilikler’ sunumunu gerçekleştirecek.

Schréder aydınlatmanın geleneksel kapsamının ötesine geçerek, müşterilerine, güvenlik, rahatlık ve sürdürülebilir yaşam alanları sağlamada yardımcı olacak en yeni teknoloji çözümlerini IstanbulLight’ta tanıtacak. Dijital çağı kucaklamak ve bağlantılı bir dünyanın tüm avantajlarından faydalanmak üzere geliştirdiği çözümlerini, 9.Hall 131 nolu standında ziyaretçiler ile paylaşacak.

Dünyanın en köklü dış aydınlatma şirketi Schréder’in aydınlatmanın ötesinde bağlantı olanakları öneren çözümleri, işletme konusunda güçlü faydalar sunarken, kamu ve özel yönetimli alanların tasarımcıları ve yöneticilerine farklı deneyimler yaratma konusunda yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz