Middle East Electricity 2019 fuarında ilk defa Aydınlatma Konferansı yapılacak

0
1434

Fuarla eş zamanlı bir gün sürecek konferans BAE Altyapı Geliştirme Bakanlığı himayelerinde düzenlenmektedir.

Bir gün sürecek konferansın konuşmaları arasında BAE Altyapı Geliştirme Bakanlığı Yüksek Elektrik Mühendisi ve İnovasyon Ekibi Üyesi Ammar Majed Safi, Khalifa Üniversitesi Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği ve EBTIC Dr. Ernesto Damiani, Boston Massachusetts Üniversitesi Katarina Uherova Hasbani, Osram Middle East DLS Satış Sorumlusu Yenal Gül, Iguzzini Teknik Sorumlusu Sergio Padula konuşmacı olacak katılacak.

Akıllı aydınlatma ve IT şehirleşme altyapısı ile Dubai Mena bölgesine olası etkilerinin anlatılacağı konferansta gelecek için aydınlatmanın verdiği ilham verici gelişiminin insan üzerinde etkileri tartılaşılacak.

Konferansta aynı zamanda Buenos Aires’teki bir projede, 150.000’den fazla LED armatürü kullanan ve akıllı aydınlatma altyapısını çalışma süresini ve elektrik maliyetlerini düşürecek şekilde ışık tasarımının teknik altyapısı hakkında bilgileri proje sahibi Smartmation S.A. Executive Director Pablo Servent anlatacak.

Güneş enerjisi kullanılarak daha az maliyetli aydınlatmanın binalardaki ışık gösterilerine sunacağı katkılarda konferansta ele alınacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz