Elektrikekspresi.com SİTESİ YAYIN HAYATINA BAŞLADI.

0
9847

İlkleri bünyesinde barındıran Elektrikekspresi.com üretici ve nihai tüketiciyi buluşturuyor.

Uzun yıllardır Kayseri’de Toptan ve Perakende Elektrik Aydınlatma Malzemeleri satışı yapan Özel Elektrik, Külahçı Elektrik ve KLC led tarafından üreticilere ve perakende kanalındaki müşterilere yönelik olarak, satış, tedarik zinciri ve kargo süreçlerini daha etkin yönetmek için dijital satış platformu “ www.Elektrikekspresi.com ” sitesini yayına başladı.

Mustafa KÜLAHCIOĞLU

Bir çok ilki bünyesinde barındıran site hakkında bilgi veren elektrikekspresi.com proje sorumlusu Mustafa KÜLAHCIOĞLU, Sitemizin yazılım süreci çok önemli global bir alışveriş sitesinin içinde yer almış mühendis ekip tarafından yaklaşık bir yılı geçen bir zamanda tamamlandı. Amacımız iş tecrübemizi ve eksik olan bir iş modelini sektörel olarak kendi iş alanımıza dijital olarak taşımaktı. Bu iş platformunu Elektrik ve Aydınlatma sektörüne kazandırdık. Bu anlamda son tüketicinin anında aradığı ürüne, markaya daha hızlı bir şekilde ulaşımını sağlayarak fiyat avantajı ile kaliteyi kıyaslama imkânı sunduk. Her türlü teknolojik altyapıya sahip olan sitemizden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirler. Satın aldıkları ürünler sigorta kapsamında olup, her türlü olumsuzlukta ürün garantisi sunmaktayız.

Üreticilerimiz sisteme üye olduktan sonra, düşük komisyon oranları ile hem toptan hem perakende mağaza açıp hep birlikle kazanmayı hedefliyoruz. Sisteme üye olan kişi ve firmalar kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıklarında toptan fiyatları gördükten sonra alışveriş yapabilecekler. Mağaza ürünü sevk ettiğinde sistemde kargo entegrasyonu online olarak görüntülenecektir. Ürün müşteriye teslim olduktan sonra maximum 3 iş günü içinde mağazaya ödemesi yapılacaktır. Ayrıca Google play ve Apple store uygulamalarından cep telefonuna indirebilecekler. Komisyon oranları mevcut bilinen pazaryerlerinin oranlarından çok düşük olduğu için hep birlikte kazanmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz