Light + Building 2024 Fuarına Rekor Katılımcı

0
64

Frankfurt am Main, 5 Şubat 2024. Kapıların açılmasına sadece birkaç hafta kala, Light + Building katılımcı sayısındaki bir başka artışla övünebilir. Şu ana kadar 2.130’dan fazla şirket, 3-8 Mart 2024 tarihleri arasında Frankfurt am Main’da düzenlenecek olan dünyanın önde gelen aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi fuarında yenilikçi çözümlerini ve trendlerini sunmak üzere kayıt yaptırdı.

Mart ayının başında Frankfurt Fuar ve Sergi Merkezi, aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi sektörlerinin buluşma noktası olacak. Uluslararası düzeyde 2.130’dan fazla katılımcı arasında yüzde 77’ye ulaşmıştır. Almanya’dan sonra en çok Katılımcılar İtalya, Çin, Türkiye, İspanya, Polonya, Avusturya, Hollanda, İngiltere, Fransa, Yunanistan ve Büyük Britanya’da geliyor.

Light + Building Direktörü Johannes Möller “Kapıların açılmasına sadece birkaç hafta kala 130’dan fazla yeni katılımcı kaydının alındığı görüyoruz. Bu da son aşamaya kadar kayıtların olacağını gösteriyor.

Bu inovasyon fuarının 2024 edisyonunun sloganı ‘Be Electrified’. Temel olarak daha fazla sürdürülebilirlik ve geleceğe dönük bir yapı sektörü, önde gelen uluslararası ticaret fuarı elektrifikasyona odaklanıyor. Sektör burada aydınlatma trendlerini sunacak, elektrik mühendisliği, ev ve bina alanlarındaki yeniliklerin yanı sıra otomasyon ve bağlantılı emniyet ve güvenlik teknolojilerini mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar, planlamacılar, mühendisler, zanaatkârlar ve ticaret kitlesine tanıtıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz