Interlight Moscow 2018 için Geri Sayım Başladı

0
4926

6 – 9 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek Interlight Moscow powered by Light + Building fuarı yeni iş imkanları sunuyor…

Interlight Moscow geçtiğimiz yıl Rusya’da 23 farklı ülkeden 500 farklı firmanın sergilediği ürünler ve 58 ülkeden 18.000 profesyonelin ziyaretiyle Aydınlatma ve LED Teknolojileri alanında büyük bir başarı yakaladı.

Şimdi, 2018 FIFA Dünya Kupası’nın ardından bütün gözlerin Rusya’ya çevrilmesiyle birlikte, Interlight Moscow ekibi yaklaşan 2018 edisyonu için hazırlıklarını sürdürüyor. Interlight Moscow 2018, gelenekselleşmiş olarak Türk firmalarının da içinde bulunduğu uluslararası  katılımcılara ev sahipliği yapmaktadır.

Rusya’da, Dünya kupası maçlarının gerçekleştiği 12 stadyum Rus şirketleri tarafından Türk firmalarının işbirliği ile yapılmıştır. Bu sebeple, FIFA 2018’in öne çıkan yerlerinden biri olan Championship Rostov Arena’nın inşaası, 2014 Sochi Kış Olimpiyatları’nın düzenlendiği alanın yapımı ve bakımında da görev alan Türk firmalarını bir araya getirmiştir.

Devam eden ve gelecek büyük altyapı çalışmalarıyla birlikte yapılardaki yeni sağlık normları Rus marketinin büyümesine sebep olmuştur ve böylelikle yabancı şirketlerin ilgisini çekmektedir. Birçok Türk Aydınlatma firması Rus pazarında çoktan yerini aldı.

Gelişmekte olan Rus pazarındaki potansiyelinizi keşfetmek için inter light size büyük bir fırsat sunmaktadır

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz