Tunceli Sokakları Artık Işıl Işıl…

0
1867

2016 Yılında kayyum atanan Tunceli Belediyesi o günden bu tarafa büyük gelişim göstermektedir. Birçok projenin hayata geçmesi ile birlikte sosyal hayatta büyük değişim yaşanmaktadır.

Vural aydınlatma tarafından gerçekleştirilen sokakların aydınlatılması ile Tunceli gecelerine farklı bir görsellik kattı. Dekoratif ürünler ile şehrin yapısına uygun olarak tasarlanan enerji tasarruflu led ürünler ile sokaklar ışıl ışıl oldu.

 

VRL Aydınlatma bölgesinde lider,

Vural elektrik; 1988 yılında Diyarbakır’da aile şirketi olarak kurulmuş olup, 2005 yılından itibaren kurumsal bir yapıya kavuşarak avize üretimiyle ilgili kendi tasarımlarını yapan, Diyarbakır’da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde ilk akla gelen marka oldu.

Elektrik ve taahhüt işleri yapan firma, gelecekte led üretiminin ciddi bir pazar payına sahip olacağını düşünerek 2015 yılında 3 bin m2 kapalı alanda hizmet vermek üzere led fabrikasını kurdu.

Firmanın Kısa vadede öncelikli hedefi, led ve led ürünlerinin seri üretimine geçerek daha çok pazar payına ulaşıp yerel marka olmanın dışında ulusal marka olmaktır. Firma, Marka değerini her geçen gün artırarak yerli ve milli üretime önem vererek uluslararası pazarlarda söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

VRL Yapı Aydınlatma ürünleri, panel, led, kristal spotlar, led’li bahçe aydınlatmaları, projektör grubu, wallwasherlar üretimleri arasındadır. Bunun yanında peraken’de avize mağaza zincirleri ile DİYARBAKIR’DA faaliyet göstermektedir.

Aynı zamanda resmi kurumların ve özel projelerin malzeme temini ve yapım aşamasında 500’den fazla kuruluşa kendi çalışanları ve ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

VRL Aydınlatma hedefi Dış Pazarlar

Vrl Yapı Aydınlatma; müşteri ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımı ile bulunduğu ilde hem iç pazarda hem dış pazarda söz sahibi olma yolunda ciddi adımlar atmaktadır.

Vrl Yapı Aydınlatma şu anda Orta Doğu’daki pazar payındaki yüksek oranı Asya ve Avrupa ülkelerinde de etkin hale getirmeye çalışmaktadır…

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz