NOAS AYDINLATMA TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİCİ BELGESİ ALDI

0
1573

“Işığı değiştir, dünyayı değiştir” sloganı ile Aydınlatma sektörüne yönelik ürünler üreten Yusem Led pandemi döneminde aldığı tedbiler sebebiyle güvenli üretim yapan şirketlere verilen belgeyi almayı hak kazandı

İstanbul Beylikdüzünde 20.000m2 üretim tesisinde Aydınlatma ürünleri üretimi yapan NOAS Aydınlatma, pandemi dünyada konuşulurken, ülkemize etkisi gelmeden önce aldığı tedbirler ve pandemi döneminde bu tedbirlere göstermiş olduğu yüksek hassasiyet sonucunda, Türk Standartları Enstitüsü tarafından “TSE COVID-19 GÜVENLİ ÜRETİM BELGESİ”ni almaya hak kazandı.

NOAS markası YUSEM LED ELEKTRONİK LTD. ŞTİ. ‘ nin tescilli markası olarak 2010 yılında “ışığı değiştir, dünyayı değiştir” sloganıyla Karaköy’de faaliyete geçmiştir. NOAS markasının kurulduğu tarihten bu yana temel ilkesi sürekli gelişim hedefi ile ilerlemek ve bununla birlikte Türk Elektronik-Aydınlatma sektörünün gelişmesi için çaba harcamaktadır. Ayrıca NOAS olarak markalaşma yönünde ilerleyerek sektörde dünya çapında saygın firmalar arasına girmek ve onlarla rekabet edebilmek başlıca misyonlarımız arasındadır.
Bununla birlikte amacımız en kaliteli ürünü en iyi fiyatla sizlere sunmaktır. Bu sayede tecrübeli teknik ekibimiz ile yenilikçiliği ve yaratıcılığı ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayıp en iyi hizmeti sağlamaktayız.
NOAS; 2016 yılında oluşumuna girdiği, Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 20.000m2 büyüklükteki Üretim ve Depolama Tesisi ile aydınlatma armatürlerinin Türkiye’de de üretimine başlamıştır.
Firma Hakkında
Noas brand was made actual as reserved brand of YUSEM LED ELEKTRONİK LTD. Şti. at Karaköy in 2010 with the slogan of “change the light, change the world“. The main principle of Noas since it founded , is keeping progress with development and making effort for helping to improvement of Turkish Electronic and Lighting sector. Also as Noas, being one of the world-wide reputable brands and compete with the is our main mission.
At the same time, our mission is presenting the best quality products with the best prices to you. That’s why, we provide the best service to you with our experienced technical crew by prioritising innovation.
NOAS; Enters the formation in 2016, with production and storage facilities situated on 20,000m2 in size Beylikdüzü Organized Industrial Zone in Turkey has started the production of lighting fixtures.
about the company

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz