Light + Building 2024 başarı yolunda ilerliyor: yaklaşık 2,000 katılımcı şimdiden kayıt yaptırdı

0
1474

Frankfurt am Main, 16 05 2023. Aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi, 3-8 Mart 2024 tarihleri arasında Frankfurt am Main’da düzenlenecek olan Light + Building fuarında bir kez daha yakın işbirliği içinde kendilerini gösterecek.

Yüksek tecrübeli aydınlatma uzmanları, zarif tasarımın akıllı teknolojiyle nasıl birleştirilebileceğini gösterecek. Aynı zamanda, yenilikçi bina hizmetleri teknolojisi üreticileri de sürdürülebilirlik ve enerji yönetimi, güvenlik ve yapının çevre dünyasında konfor için çözümlerini sunacaklar. Erken rezervasyon indirimi için belirlenen son tarihten sonra, uluslararası sektörün bu önemli etkinliğinin başarılı olacağına dair işaretler şimdiden belirmeye başladı.

Light + Building Direktörü Johannes Möller

3-8 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan Light + Building’e giden yolda ilk kilometre taşına ulaşıldı: Erken rezervasyon indirimi Nisan ayı sonunda sona erdi. Birçok katılımcı, aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisine yönelik önde gelen uluslararası ticaret fuarına katılım için indirimli koşullardan yararlandı: “Kayıt rakamları harika görünüyor: Fuarın açılmasına on ay kala, yaklaşık 2.000 katılımcı şimdiden fuara katılma niyetini açıkladı. Sonbaharda Light + Building’in özel edisyonu ile başarılı bir şekilde yeniden başladıktan sonra, şimdi aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi için her zamanki dünyanın önde gelen ticaret fuarının boyutlarını ve karizmasını geliştiriyoruz” diyor Light + Building Direktörü Johannes Möller. Möller, inovasyon fuarının iki bölümü ile ilgili olarak sözlerine şöyle devam ediyor: “Aydınlatma tarafında, birçok tanınmış üreticiyi tekrar aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. Bunların arasında hem Alman hem de birçok uluslararası şirket var. Yapı bölümü de çok iyi durumda ve her zamanki gücünde.
Burada kilit oyuncuların bir önceki etkinliğin alanlarını tekrar kaydetmiş olması özellikle olumlu. Bu geniş destek beni ve tüm ekibi iyimser kılıyor ve salonları planlamaya başladık bile.” Canlı deneyim, sektörün yeniliklerini tüm duyularınızla deneyimleme şansı sunuyor. Ayrıca, ışık ve mimari, ev ve elektromobilitenin bağlanabilirliği ve binalarda bağlantılı güvenlik konularında heyecan verici konferanslar, rehberli turlar ve tartışma turları olacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz