İKİZLER AYDINLATMA 40. YILINI KUTLADI.

0
3467

1982’de Aydınlatma ürünleri üretmek için İstanbul’da faaliyete başlayan İkizler Aydınlatma, 40. Yılını Sakarya Bonvie Hotel’de çalışanları ve davetli misafirleri ile birlikte kutladı.

Gecede bir konuşma yapan İkizler Aydınlatma Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem AKIN; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin emeği ile bugünlere hep birlikte geldik. 40 yıl içinde birçok tecrübeyi ve hatırayı yaşadık. Firma olarak her zaman insan odaklı düşünerek, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek; en iyisini, en güzelini ve en teknolojik ürünleri sunmaya çalıştık. dedi

İkizler Aydınlatma, özel tasarım ve kalite verimliliği yüksek ürünleriyle, yurtiçi ve yurtdışında önemli projelerin aydınlatma çözüm ortağı olmaktadır. 40 yıllık tecrübesi ve alanında uzman mühendis kadrosu ile projelere özel ürünler sunan, kalite yönetimi anlayışı ile müşteri memnuniyetine önem vermektedir. TSE, ISO-9001, ENEC ve CE sertifikalı ürünleri, insana ve çevreye duyarlı üretim politikasını benimseyerek özel ürünler tasarlayarak ve özellikle enerji tasarruflu ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Yurtdışında birçok fuara ve etkinliğe katılarak marka yatırımını da sürdürmektedir. Uluslararası tasarım yarışmalarında ürünleri birincilikler almaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz