BAFRA LIGHTING VE KOZA ELEKTROMARKET BAYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

0
3518

Aydınlatma ürünleri alanında Türkiye’nin önemli üretici firmalarından olan BAFRA LIGHTING ile global markaların bayiliğini yapan KOZA ELEKTROMARKET birlikte düzenledikleri Özel Satış Kampanyasında belirlenen rakamları yakalayan müşterilerini Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde düzenlediği etkinlik ile ödüllendirdi.

13-16 Kasım 2022 tarihlerinde Kıbrıs’ın marka otellerinden Chamada Prestige Hotel’de düzenlenen 3 günlük etkinlikte müşteriler keyifli bir tatil ortamı yaşadı. Kıbrıs’ın tarihi mekanlarına tur, akşam ise Otel’de verilen özel programla misafirler eğlenceli vakit geçirdiler.

BAFRA LIGHTING Yönetim Kurulu Başkanı Murat YILDIZ dergimize yaptığı değerlendirmede, bu tip programları 2023 yılında da yapmaya devam edeceğiz. Firmalarımızın başarısını ödüllendirirken aynı zamanda müşterilerimiz ile bir aile bağı kurduğumuzu düşünüyorum dedi.

KOZA ELEKTROMARKET Yönetim Kurulu Başkanı Ercan YILDIZ ise dergimize yaptığı değerlendirmede, firma olarak biz de daha önce birçok markanın etkinliklerine katılıyorduk, kendimiz de böyle bir etkinlik yapmanın mutluğunu yaşadık. Gelecek yıllarda yine bu şekilde etkinlikler düzenleyerek bayilerimiz ile aramızdaki iletişimi yukarılara taşıyacağız. Dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz