Dünya devi Osram’dan yeni performans lambaları

0
2611

Yüksek teknoloji şirketi Osram, “İleri Sürüş” sloganı ile otomotiv aydınlatma sektöründe güvenli sürüş için yeni performans lambaları geliştirdi. Yeni seri Xenarc Night Breaker Laser’ın olağanüstü parlaklık ve kompakt tasarımı özgün ve güvenilir çözümler sunuyor.

Osram’ın yeni performans lambaları arasında öne çıkan Night Breaker Silver’ın gece görüş özelliğiyle öne çıkan Xenarc Night Breaker Laser ve teknik olarak yükseltilmiş Night Breaker Laser yüzde 200’e kadar daha fazla parlaklık sağlıyor. Xenarc Night Breaker Laser lambaları, görüş alanını iyileştirmek ve sürücülerin tehlikeyi daha erken görmelerine yardımcı olmak için çok büyük miktarda ışık üretiyor.

Araba farlarında yeni dönem

Osram, otomotiv sektörüne sunduğu Xenarc Night Breaker Laser lambaları ışık yoğunluğu ve ışığın rengi açısından performans sınırını yükseltiyor. Bu yüksek çıkışlı lambalar ortalamanın üstünde gösterdiği performans ile sürücülerin yolu daha net görmesini sağlıyor. Böylece sürücüler tehlikeli durumları, engelleri ve yolu kullanan diğer araçları daha kolay bir şekilde fark edebiliyorlar.

Parlaklıkta yeni standart

Xenarc Night Breaker Laser, Osram’ın ürün gamında en yüksek performanslı lamba olarak öne çıkıyor. Özelikle Xenarc Night Breaker Laser, yasal olarak belirlenmiş asgari parlaklığın yüzde 200 üzerine çıkan performansıyla, araba yolculuklarının daha rahat bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Sadece güvenlik bilincini taşıyan sürücüler tarafından değil, özellikle görüş konusunda sıkıntı yaşayan yaşlı sürücüler ve spor araba sürücüleri tarafından da tercih edilerek farkını ortaya koyuyor. Xenarc Night Breaker Laser ışık beyazlığının yüzde 20 artırılmış hali ve ışık ışınının 250 metreye kadar uzayabilen özellikleri ile sürücülerin tehlikeli durumlara daha çabuk tepki vermesini sağlıyor.

Osram’ın en parlak ve uzun ömürlü halojen lambaları

Osram, Night Breaker Laser’in üretiminde “lazerli kaplama çıkarma” adı verilen yenilikçi tekniğini kullanan ilk şirket olarak sektöre öncülük ediyor. Bu teknolojinin kullanımı 150 metreye varan bir ışık ışını sağlıyor ve lazerle oyulmuş ürün adını barındırıyor. Yasal olarak belirlenmiş parlaklık alt sınırından yüzde 150 daha fazla parlaklık sağlayan Night Breaker Laser H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3 ve HB4 versiyonlarıyla da hizmet veriyor. Serinin kusursuz gece görüşü sağlayan lambası Night Breaker Silver ise ortalamanın üstünde kullanım ömrü ile yolu yüzde 100’e kadar daha fazla aydınlatıyor. 130 metre menzile kadar ulaşan ışık ışını ile daha iyi görüş mesafesi sağlıyor. Night Breaker Silver H1, H4, H7 ve H11 versiyonlarıyla da otomotiv sektöründe tercih ediliyor.

Dünyanın lider ileri teknoloji firmalarından biri olan Osram 110 yılı aşkın tecrübesi ile ışığın sunduğu sonsuz olanakları kullanarak bireylerin ve toplumların yaşam kalitesini iyileştiriyor. Ürünlerini sanal gerçeklikten otonom sürüşe, akıllı telefonlardan binalarda ve ya şehirlerdeki akıllı aydınlatma çözümlerine kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanıyor. Özelikle Otomotiv sektörüne sunduğu ürünler ile dev markaların tercihi olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz