Deneyimleriyle üreten “Yılmaz” kardeşler

0
2505
Sektördeki 10 yılı aşan tecrübelerini, 2014 yılında kurdukları ICELED Elektronik San. Tic. Ltd. Şti ile bir ileri seviyeye taşıyan Yılmaz Kardeşler; bugün  saatte 180.000 komponent dizgi kapasiteli üretim hattıyla ve sektörün önemli aydınlatma laboratuvarı ile 3000 m2 lik İstanbul fabrikasında ve Kayseri’de üretime devam etmektedir.

Gökhan ve Hakan YILMAZ
İç mekânları ‘estetik, sağlık ve verimlilik’ kaygısı ile aydınlatan ICELED, her türlü iklim koşulunda ve ortamda çalışabilecek dayanıklı yapılarıyla dikkat çeken dış mekân aydınlatma ürünlerine de sahiptir. Güçlü Ar-Ge ve üretim ekibi ile elektronik kart ve LED aydınlatma ürünleri alanlarında ivmeli bir şekilde büyüyen ICELED, sahip olduğu laboratuvar ile test ve kaliteye de önem vermektedir.

Istanbul ve Kayseri’deki fabrikalarını sürekli güncel teknoloji ve altyapı ile güçlendiren ICELED Elektronik, ‘Ar-Ge – Tasarım – Tedarik Zinciri Yönetimi – Üretim – Pazarlama ve Satış – Teklif ve Sözleşme Yönetimi – Sipariş ve Teslim – Satış Sonrası Destek ve Servis Hizmetleri’nden oluşan Değer Zincirinin tümünde ‘Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti ve Kalitedir’ anlayışı ile hareket etmektedir.

ÜRÜN KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ
CLICK FOR PRODUCT CATALOG

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz