Berrlight 1.Yılını Çalışanları ile Kutladı.

0
3337

2021 yılında Aydınlatma ürünleri üretmek için faaliyete başlayan Berrlight Müh. Elk. Elektronik San, Eğitim ve 1.yıl kutlaması gerçekleştirdi.

Sakarya Kartepe Yazıcılar Otelde 2 gün süren eğitim ve 1. Yıl kutlamasına firma çalışanları katıldı. Berrlight Müh. Elk. Elektronik San. Firma ortağı ve Genel Müdürü Orhan GÜLDÜ, sektörde tecrübeli, marka olarak ise yeni olduğumuz için geçmişten günümüze geldiğimiz noktayı, markalaşmanın bu sürece katkısını ele aldık. Markalaşmanın önemini görme açısından bu etkinliğin firmamıza büyük sinerji sağladığını söyleyebilirim. Gelecek yılların plan ve hedeflerini iki günlük programda değerlendirme imkanımız oldu. Markamızın daha nice uzun yıllarını kutlamayı hedefliyoruz. Dedi

Berrlight Müh. Elk. Elektronik San. ve Ltd. Şti

Berrlight Müh. Elk. Elektronik San. ve Ltd. Şti. 1989 yılında Kartalda 150 m2 ufak bir döküm atölyesi ile başladığı ticari faaliyetlerine, 1996 yılında 750 m2 imalat alanı sahip Halojen ve Metal Halide Projektör ürünleri üreten bir firmayı devir almıştır. 1998 yılında imalatçı kimliğinin yanında Elektrik malzemeleri perakende ve toptan satışı yapmak üzere Karaköy Şair Ziya Caddesinde satış noktası açmıştır. Yerli üretim gücüne inanan firmamız yıllar içerisinde bir çok imalatçı firmaya private label ürünler üreterek ticari yolculuğuna devam etmiştir. 2003 yılında sektörde konvansiyonel aydınlatma ürünleri üretimi yapan 1500 m2 kapalı imalat alanına sahip bir aydınlatma firmasını da satın almıştır. Sektörde uzun yıllar şahıs firması olarak imalatçı kimliği ile yolcuğuna devam eden Berrlight Mühendislik 2021 yılında Ltd. Şti. olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Genel merkezi Sancaktepe / Samandıra’da yer alan 2500 m2 kapalı imalat alanına sahip firmamızda müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetin kalitesi tutarlılığından gurur duyuyoruz. Üreticinin tedarikçisi ve müşterilerimiz ile doğrudan ilişkide uzun yıllara dayanan tecrübemiz, uzman mühendis kadromuz ile kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için üretmeye devam ediyoruz.

Firmamızda tüm siparişler, ihtiyaçları karşılamak için azami özenle işlenir. Amacımız müşterilerimize doğru ürünü, doğru fiyata, zamanında teslim etmektir.

Tüm satış sürecini izleyen güçlü bir satış ve operasyon ekibimiz bulunmakta olup, ekip her zaman size yardımcı olmaya, iade ve değişim süreçlerini takip ederek sizlere kusursuz hizmet sunma anlayışı ile ticari yolculuğumuza devam etmekteyiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz