ACK Akıllı Aydınlatma Ürünleri Ailesi:

0
2228

Teknolojik gelişmeler aydınlatma ürünlerinin kontrolünü her geçen gün daha kolay hale getiriyor. Uzaktan kumandalı aydınlatma ürünleri ve Wi-Fi kontrollü ürünler uzun zamandan beri tüm aydınlatma sistemimizi yerimizden kalkmadan kontrol edebilmemize olanak sağlıyor. Bu tür kontrol sistemleri enerji tasarrufu, işlevsellik ve kullanıcı merkezli aydınlatma konularında gelişerek de yeni deneyimler edinmemize olanak sağlıyorlar. Tek bir kumandayla birden fazla aydınlatma armatürünü kontrol etmek veya kilometrelerce öteden aynı tür kontrolleri sağlamak mümkün.

Wi-Fi, IR veya RF teknolojisini kullanan yeni nesil aydınlatma ürünleri her ürün için ayrı bir kumanda derdini ortadan kaldırarak kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Her geçen gün akıllı ürün portföyünü artıran ACK, bu tür ürünlerde en kaliteli komponentlerin ve en son teknolojilerin kullanımına büyük özen gösteriyor.

Wi-Fi akıllı ampul, Wi-Fi akıllı anahtar, infrared showroom kumanda modülleri, avize kumandaları, uzaktan kumandalı sürücülerden oluşan ACK Akıllı Ürünler ailesine her geçen yıl yeni ürünler ekleniyor. Yeni nesil akıllı aydınlatma sistemleri kolayca internete bağlanabilir ve dünyanın her yerinden mobil ve web uygulamaları ile kontrol edilebilir olmuştur. Bu özellikleri sayesinde mobil ve web uygulamalar aracılığı ile farklı senaryolar altında çalıştırılabilmekte ve akıllı özellikleri ile adaptif bir aydınlatma seçeneği sunabilmektedirler.

ACK IR Uzaktan Kumandalı Kontrol Üniteleri birbiri arasına minimum 2 metre mesafe bırakılarak tavana sıva altı olarak monte edilebilen ve modern tasarımıyla kullanıldığı alanlara şıklık katan bir ürün. 4 farklı enerji çıkış seçeneği sayesinde kontrol edeceğiniz ışık kaynağı veya benzeri ürünleri gruplandırma veya tek tek kontrol etme imkanı sunuyor.

Kumanda ve alıcı arasında kurulan gelişmiş Kızılötesi teknolojisi sayesinde , tek bir kumanda yalnızca 60 derece algılama açısına girilen alıcıyı kontrol eder, bu sayede kontrol edilmek istenen ışık kaynakları arasındaki kontrol karışıklığını ortadan kaldırır.  

Yine aynı şekilde özellikle ev kullanımı için düşünülmüş olan ve tek kumandayla birden fazla armatürün kontrol edilebildiği uzaktan kumandalı Tavan Aydınlatma Armatürlerimizde de ışığın şiddeti ve o an kullanılmak istenilen renk ısısı ayarlanabilmektedir. 300K-4000K-6500K-8000K renk seçenekleri ve ara renklerini verebilen bu armatürler kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmışlardır.

Akıllı aydınlatma sistemleri maksimum tasarruf sağlayabilmenin ötesinde, kullanıcı ihtiyacına bağlı olarak ışık şiddetinin kontrolü ve renk ile ilgili akıllı çözümler de sunabilmektedir. Bunların başında yalnızca bir telefon uygulaması kadar uzağınızda olan Wi-Fi akıllı anahtar ve Wi-Fi akıllı led ampuller geliyor. Açma kapama saatinin zamanlanması, cihazın konumuna ulaştığınızda otomatik çalıştırma ve konumdan ayrılınca otomatik kapanma, cihazın bulunduğu konumda hava belli bir derecenin altındaysa çalışma gibi sizin önceden belirleyeceğiniz sayısız senaryo imkanı mevcuttur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz