Savior Solar PARK, BAHCE VE YOLLARI GÜNEŞ ENERJİSİ İLE AYDINLATIYOR

0
2307

DMY Group firması olan Savior Solar yüzde yüz doğal enerji ile çalışan aydınlatma ürünleri ile birçok projeyi hayata geçirmeye devam ediyor…

Savior Solar en son olarak Tekirdağ’ın çorlu ilçesinde yer alan park, bahçe ve kapalı pazar yerlerinin aydınlatma projesini gerçekleştirdi.

Atakent Kapalı Pazar Yeri Açık Otoparkı elektrik aydınlatma ihtiyacı yenilenebilir güneş enerji sistemiyle karşılandı. Ayrıca ihale kapsamı içinde yer alan park ve bahçelerin aydınlatmaları yenilenebilir enerji olan güneş enerjili aydınlatma ütünleri kullanıldı..

Konuyla ilgili olarak konuşan Çorlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Veysel Tunçcan, “Otopark aydınlatması için alana yeni nesil 10 adet 7 metre uzunluğunda aydınlatma direği diktik ve bu direklerin üzerine kendinden güneş panelli 40 W aydınlatma armatürleri yerleştirildi. Böylelikle elektrik sarfiyatının önüne geçilerek tasarruf etmiş olduk.. Bundan böyle bu gibi projelerde, projenin büyüklüğüne göre güneş enerji veya rüzgar santrali çalışmalarımız olacak.

Proje alan büyüklüğü 9 bin metrekare olup etap etap tamamlanmış olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz