NOX AYDINLATMA ATECH 2022 FUARINDA YER ALDI

0
3444

NOX AYDINLATMA, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, T.C. Ticaret Bakanlığı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Emlak Konut tarafından desteklenen Kamu ve özel sektör temsilcilerinin bir araya geldiği Akıllı Bina Teknolojileri ve Elektrik Sistemleri Fuarı’nda (A-Tech) yer aldı.

17-20 Kasım tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen A-Tech Fuarı’nda yerli ve yabancı ziyaretçiler NOX aydınlatma standına yoğun ilgi gösterdi.

Nox Aydınlatma, “doğru ışık hayat verir” sloganıyla çıktığı bu yolda 15 yılı aşkın tecrübesi ve gelişen teknolojiyle birlikte “siz hayal edin, biz yapalım” anlayışıyla mimari dekoratif aydınlatma konusunda önemli projelerin aydınlatma çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Kaliteli ürün üretimi, ekonomik fiyat politikası ve %100 müşteri memnuniyeti parolası ile çıkmış olduğu bu yolda müşterilerine; doğru ürün ve doğru hizmet vermeyi prensip edinmiş olup ‘keşif-projelendirme-satış-üretim-teslim-satış sonrası destek’ zincirinin optimum haliyle akla gelen ilk üretici olma yolunda Ar-Ge ve mühendislik çalışmaları yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz