Middle East Energy 2020 Fuarı Covit-19 Virüsünün Gölgesinde Kaldı…

0
69285

Orta Doğu’nun en önde gelen Elektrik fuarı Middle East Energy, 3-5 Mart 2020 tarihlerinde Dubai’de 45. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Dubai Middle East Energy Fuarında Basın Olarak Türkiyeyi temsil eden Aydınlatma Teknik Dergisi SA. A60 no’lu standında yer alıyor.

Her yıl 120’den fazla ülkeden gelen binlerce ziyaretçiyi ağırlayan fuar, Orta Doğu ve Afrika başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından sektör temsilcileri tarafından dikkatle takip ediliyordu. Fuarda katılımcı firmalar bir çok ülkeye ihracat imkanı yakalıyordu

Ancak bu yıl Korona virüsü salgının katılımcı ve ziyaretçilerin bir kısmını tedirgin etmesinden dolayı fuar ziyaretçi açısından oldukça zayıf başladı. Özellikle ziyaretçilerin Çin’li firmaların olduğu alanlara uğramadığı gözlendi.

Türkiye’den ve Avrupa’dan bazı katılımcılar Corona virüsü sebebiyle fuarın ileri bir tarihe tehir edilmemesinden dolayı, tepki amaçlı bu yıl ki fuarda stantlarını açmadı.

Katılımcı olan yerli ve yabancı firmalarla yaptığımız görüşmelerde fuarın tarih değişikliği yönünde talepte bulunmamıza rağmen olumsuz görüş bildiren organizatörün fuarı düzenlemesi ile gördük ki ziyaretçi açısından haklılığımız ortaya çıktı şeklinde açıklamalarda bulundu…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz