Mean Well Enterprises, MEA 2019 Distribütörler Toplantısı İstanbul’da Yapıldı.

0
2431

Mean Well Ceo su Mr. Jerry Lin in açılışını yaptığı, toplantının ev sahipliğini Mean Well Türkiye distribütörü Koçtaş Teknoloji Ltd yaparken , Katar, Dubai, Lübnan, Mısır ve Türkiye’den firmalar katıldı

MEA toplantısında, bölgesel konular gözden geçirilerek, ülkeler arasındaki işbirliğinin arttırılmasına yönelik bir dizi kararlar alındı

Mean Well ile KOÇTAŞ TEKNOLOJİ TÜRKİYE’DE FABRİKA KURUYOR…

Koçtaş Teknoloji Satış müdürü Muharrem TURMUŞ yaptığı değerlendirmede Mean Well, MEA merkezi olarak Türkiye’yi seçmişti. MEA bölgesi için lojistik merkezi kurulması ve bölge ülkelerine ürünlerin Türkiye’den daha kolay sağlanması amacıyla üretim için araştırmaların yapılmasına karar verildi.

Mean Well firmasının, standart güç kaynaklarında lider konumunu sürdürmesi için her yıl %5 yeni ürün geliştirme stratejisi devam etmekte olup bu konuda bölge distribütörlerinin sürece daha fazla dahil olmaları istendi.

Muharrem TURMUŞ açıklamasında, Amerika-Çin ticaret savaşının, Çin’deki üretimin çeşitli ülkelere dağıtılması ihtiyacını ortaya çıkardığını ve bunun özellikle Avrupa pazarına üretim yapan firmaların Türkiye’de üretim yapmaları için bir fırsat kapısı olduğunu belirtti.

Türkiye aydınlatma sektörü için hala büyüme potansiyeli var olup, bu potansiyeli değerlendirmek için Mean Well ile Koçtaş Teknoloji Ltd, Türkiye’de birlikte Led Driver yatırımı için çalışmalara başladı.dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz