Light + Building 2018 fuarı başladı

0
4768
Almanya’nın Frankfurt kentinde düzenlenen Light + Building  Fuarı’nda aydınlatma ve bina hizmetleri teknolojisi alanında dünyanın en yeni teknolojileri sergileniyor.
Messe Frankfurt tarafından iki yılda bir düzenlenen fuarda 55 ülkeden 2 bin 700 katılımcı stant açtı. Fuara Türkiye’den 98 firma standı ile katıldı.
Bu yılki fuarın sloganı ‘Bağlantılı-Güvenli-Uygun” olarak belirlendi. Ayrıca “Gündelik yaşamın iyileştirilmesi” ve “Estetik ve uyum içinde iyilik” konuları da fuarda öne çıkacak konular olarak kararlaştırıldı.
Katılımcılar, fuarda aydınlatma, ev ve bina otomasyonu ve güvenliği alanlarında en son ürün ve yeniliklerini 260 bin metrekarelik alanda yer alan 25 salonda sergiliyor.
Binaların konfor düzeyini artırırken, enerji tüketimini de azaltacak çözümlerin sergilendiği fuarda, akıllı ölçümleme ve elektrik kullanımı ile LED ve OLED teknolojilerinin geldiği son nokta sektör temsilcilerine tanıtılıyor.
Öte yandan, 23 Mart’a kadar açık kalacak fuarda katılımcılar, iş görüşmeleri gerçekleştirebilecek ve sektörün geleceğine ilişkin konularda görüş alışverişinde bulunabilecek..
Aydınlatma Teknik dergisi fuara özel iki yayın ile katıldı.Yayınlarımız fuar alanındaki basın  bölümleri ile  İTO ve AGİD standlarından ücretsiz olarak ziyaretçilere dağıtılmaktadır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz