logo

21 Nisan 2018

Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EEC ELECTRONICS)

Elektronik Cihazlar Sanayi ve Ticaret A.Ş. (EEC ELECTRONICS)
Şirket Adı: EEC ELECTRONICS
Telefon: 0212 210 21 23
E-Posta: eec@eecelectronics.com.tr
Adres: Mahmutbey Mah. Küçük Halkalı Cad. Birlik Plaza No:17 34218
İl / İlçe: »

Tescilli markası dolayısıyla sektörde EEC ELEKTRONİK adı ile tanınan şirketimiz, deneyimli kadrosu ve 30 yılı aşan tecrübesi ile Acil Aydınlatma, Besleme ve Akü Şarj Üniteleri ile LEDli Aydınlatma üretimi ve ihracatı konusunda öncü ve lider bir kuruluştur.

25’i aşan ülkeye kendi markası ile ihracat yaparken yurtiçi ve yurtdışında bulunan birçok firmaya OEM/ODM bazda üretim ve ihracat yaparak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Birçok ürünümüzde grubuna göre NEMKO (Norveç), TÜV-Rheinland (Almanya), ENEC-24 (Almanya), EAC (Rusya) ve TSE kalite sertifikaları bulunmaktadır.

Kalite Sistemimiz dünyanın en saygın belgelendirme kuruluşlarından birisi olan TÜV-NORD (Almanya) tarafından EN ISO 9001:2008 standardına göre sertifikalandırılmıştır. Ayrıca üretim sistemimiz ve ürünlerimiz yılda bir TÜV Rheinland (Almanya) tarafından denetlenmektedir. Şirketimiz kendi tasarımları olan aşağıdaki özgün ürünleri üretmektedir;

  • Acil aydınlatma armatürleri
  • Acil yönlendirme armatürleri
  • Acil aydınlatma dönüştürme üniteleri (kitler)
  • Besleme ve akü şarj üniteleri
  • Elektronik aydınlatma ürünleri
  • Led teknolojisi ile ilgili ürünler
  • Özel tasarım ürünler

Şirketimiz İstanbul’da olup, Yeşilköy Havalimanı, Basın Ekspres yolu, E5 ve E6 çevre yollarına çok yakındır. İleri teknoloji ile donatılmış makine parkı, elektronik mühendisleri, ekonomistler, elektronik teknisyenleri ve uzmanlaşmış işçilerden oluşan yaklaşık 75 kişilik kadrosu ile 3000 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

EEC ELECTRONICS enerji tasarrufu ve daha temiz bir çevre için mücadele etmektedir. Bundan dolayı ürünleri emsallerine göre daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak kendini daha kısa sürede amorti eden RoHS uyumlu ürünlerdir.

Biz, tüm dünyadaki müşterilerimize güvenle sunduğumuz EEC ELECTRONICS ürünleri ile gurur duymaktayız.

Share
71904 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?