Yakacık’ta yükselen bir değer “Royal Garden”

0
19716

Türkiye’nin önde gelen inşaat markalarından Royal Group, Royal Garden Kartal projesiyle yakaladığı başarıyı Yakacık’ta devam ettiriyor. Konfor ve ayrıcalıkların yine üst düzeyde tutulduğu proje, dikkat çeken özellikleri ve prestijli koşullarıyla Yakacık’ta da  gerçek bir yaşam merkezine dönüşüyor.

Yakacık’ta yükselen bir değer

Modern mimarinin önemli temsilcilerinden Royal Group tarafından 70 milyon TL yatırımla hayata geçirilen proje, 50 metre yüksekliğindeki 13 katlı, 5 ayrı bloğuyla Yakacık’ta yükseliyor. 11.500 metrekare arsa alanı üzerine konumlanan projede toplamda 51 bin metrekare inşaat alanı bulunuyor. Sunduğu ayrıcalıklarla çevresinde yer alan projelerden ilk bakışta ayrılan Royal Garden Yakacık, yüksek yatırım değeriyle de alıcısının yüzünü güldürüyor.

Ayrıcalıklı özellikler, incelikle düşünülmüş detaylarla Yakacık’ta

Royal Garden Yakacık iddialı lokasyonu ve ayrıcalıklı özellikleriyle keyifli bir dünyanın kapılarını aralarken çok daha fazlasını vadediyor. Şehirde yaşamayı seven ancak doğadan da uzak kalmak istemeyenler için cazip bir yaşam alanı sunuluyor.

Daire özellikleriyle de bu iddiasını sürdüren Royal Garden Yakacık projesinde, insanların yaşam alanlarındaki konforları düşünülerek en küçük daire 125 metrekare şeklinde tasarlandı. En büyük dairelerin ise 300 metrekare şeklinde dizayn edildiği proje, geniş aileler için önemli avantajlar sağlıyor. Üstelik tüm daireler; yüksek güvenlikli daire kapısı, ahşap kaplama, dekoratif ve modern tasarıma sahip iç kapılar ve ankastre cihazlar ile donatılmış durumda… Ayrıca tüm dairelere kapalı katlı otopark imkanı sunuluyor.

Toplamda 242 dairenin yer alacağı projede 2+1, 3+1, 5+1 dairelerin yanı sıra 3+1,  4+1, 5+1 dubleks daireler de bulunuyor.  Deniz görme seviyesinin 4. kattan itibaren başladığı projede mutlu bir yaşam alanına dair tüm detaylar incelikle düşünülerek hayata geçiriliyor.

Modern çağın ihtiyaçlarına cevap veren sosyal donatılar

Royal Group, Royal Garden Yakacık projesiyle yeni nesil teknoloji anlayışını, hayat verdiği yapılarla buluşturarak modern çağın tüm ihtiyaçlarına cevap veren işlere imzasını atıyor. Proje, bünyesinde yer alan kadın ve erkeklere özel SPA üniteleri, Türk Hamamı, sauna, buhar odaları ile adeta beş yıldızlı termal otel konforu sağlıyor. Bunların yanı sıra açılır-kapanır yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, açık ve kapalı spor alanları, özenle hazırlanmış peyzaj mimarisiyle  konforlu bir hayat şansı sunuyor.

Sunduğu alışveriş imkanlarıyla gerçek bir yaşam merkezi

Royal Garden Yakacık, çevresinde yükselen tüm projelerden farklı olarak konut ve iş yerlerini birlikte ele alıyor. 5 ayrı bloktan oluşan projede konutların yanı sıra alışveriş imkanı sağlayan mağazalar, cafe ve restaurantlar bulunuyor. Daire sahiplerinin alışveriş için uzağa gitmesine gerek kalmazken, güzel vakit geçirebilecekleri elit mekanların yer alacak olması da hayli kolaylık sağlıyor. Royal Garden Yakacık’ın yaşam felsefesine yakışır seçkin mağaza ve kaferle buluşma noktanız artık evinizin önü oluyor. Önce insan mutluluğu ilkesini bu projesinde de devam ettiren Royal Group, sunduğu tüm bu olanaklarla Kartal’dan sonra Yakacık’ta da kendi inşaat normlarını yaratmayı başarıyor.

Tüm ulaşım olanaklarına hakim bir noktada

Şehrin karmaşasından uzak ama tam şehrin ortasında… Royal Garden Yakacık, ulaşım ağıyla çevrili konumuyla gerçek bir kolaylık sunuyor. Kartal Yakacık lokasyonu, önümüzdeki birkaç yıl içerisinde yepyeni model konut anlayışının hızla yaygınlaşacağı konumuyla TEM E6 otoyoluna ve Uğur Mumcu bağlantı yoluna sadece 1.000 metre uzaklıkta. E5 karayolu ve metroya bin 100 metre, sahil yoluna 3 km, Kadıköy, Altunizade, Kozyatağı’na 20 km, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 km, FSM Köprüsü’ne 32 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 15 km uzaklıkta yer alıyor. Bunlarla da sınırlı olmayan zengin ulaşım ağıyla Royal Garden Yakacık, hastane ve AVM’lere de oldukça yakın bir konumda yükseliyor.

Hayalinizdeki ev, maviyle yeşilin buluştuğu yerde…

Royal Garden Yakacık konumu itibariyle doğanın tam kalbinde, Marmara Denizi ve Aydos Ormanları’nın buluştuğu bir yerde hayat buluyor. Evinizin penceresi, yeditepe İstanbul’un masalsı görüntüsüne açılıyor. 360 derece panoramik manzarasıyla gerçek bir seyir zevki yaşatan Royal Garden Yakacık, Prens Adaları’ndan Tuzla Limanı’na kadar geniş bir alanı gözler önüne seriyor. Eşsiz manzarasına eşlik eden Dragon, Kadıköy ve Çamlıca Tepesi de bu göz alıcı kompozisyondaki yerlerini alıyor. Üstelik, Aydos Ormanları’ndan sahile iniş çıkışların kurulacak teleferik sistemiyle sağlanacak olması da Aydos tepelerini evinizin arka bahçesine çeviriyor. Ayrıca hemen yanı başında yer alan ve bir hastanenin de içinde olduğu 45 dönümlük çamlık korusuyla tabiatın kalbindeki yerini koruyor.

Çocuklarınız yeşilin her tonuna tanıklık edecek

Hızla artan beton ormanlarının içinde gerçek bir doğa dostu olan Royal Garden Yakacık, özellikle çocuklar için özgür bir yaşam alanı yaratıyor. Yemyeşil bahçeleri, komşusu Aydos Ormaları ve çamlı korusuyla çocukları yeşilin her tonuyla tanıştırırken, oyun alanlarıyla tüm enerjilerini atabilecekleri, yaşıtlarıyla sosyalleşebilecekleri bir ortam sağlıyor.

Ayrıcalıklı bir yapı, ayrıcalıklı bir yaşam

Hayallerden ilham alan ve tüm yapılarında bu felsefeyle hareket eden Royal Group, Royal Garden Yakacık projesinde de aynı felsefesini sürdürüyor. Prestijli ve yüksek standartlı özellikleriyle ayrıcalıklı bir yaşam ortamı sunan Royal Garden Yakacık projesi, size sadece yeni bir evin değil aynı zamanda yepyeni bir hayatın anahtarını sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz