logo

Wallwasher LED Armatürler > Wall-E XL

AIMTECH Teknoloji, Elektronik tasarım ve LED Teknolojileri konusunda özgün tasarımlarıyla örnek alınan, yenilikçi yaklaşımlarıyla sektöründe bilinen ve aranan bir dünya markası olmak amaçlıyla kuruldu.

Wallwasher, bina, köprü, gökdelen, müze ve tarihi yapıların iç veya dış cephelerinin aydınlatılması ve renginin değiştirilmesi amacıyla kullanılan LED armatürlerdir.
Uygulama alanına göre farklı güçte ve lens seçenekleriyle üretilen wallwasher armatürlerimiz, özel montaj ve ayak sistemleriyle her türlü cepheye ve yüzeye rahatça uygulanabilmektedir.

Kontrol edilmeyen armatürlerimiz, harici bir pano ihtiyacı olmaksızın dahili güç ünitesi ile çalışmaktadır. DMX512 ile kontrol edilen armatürlerimiz de harici pano ihtiyacı olmaksızın armatür kasası içerisine yerleştirilen güç ve kontrol birimleriyle DMX512 sistemi üzerinden kontrol edilebilmektedir. Zorlu ve pano yerleştirilmesi mümkün olmayan alanlarda sadece enerji ve data kablolaması ile kontrol edilen sistem çözümleri sunulmaktadır.

Armatürlerimiz, IP67 toz ve su koruma sınıfına uygun mekanik gövdeye sahiptir ve UV dayanıklılığına sahip malzemelerle üretilmektedir.

Lens, ışık kaynağından yayılan ışık enerjisini belirli bir bölgeye yoğunlaştıran optik malzemedir. Genel aydınlatma uygulamalarında kendine fazlaca yer bulan lensler, ışığın yayılım bölgesini ve yayılım şeklini ayarlamaya yardımcı olur. Dekoratif aydınlatma uygulamalarında ise aydınlatılacak bölgeye ve o bölgenin uzunluğuna bağlı olarak lens seçimi yapılmaktadır.
Wallwasher armatürlerimiz, uygulama alanına ve aydınlatılacak yüzeye göre farklı lens seçenekleriyle üretilmektedir.

Etiketler:
Share
1786 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?