“V-Ray Architecture Day İstanbul 2017” 30 Kasım’da Yapı Endüstri Merkezi’nde

0
1383

Dünyanın önde gelen görselleştirme yazılımı üreticilerinden Chaos Group ve iş ortakları, görselleştirme teknolojisindeki en son gelişmeleri V-Ray Architecture Day İstanbul’da mimarlar, tasarımcılar ve görselleştirme uzmanlarıyla paylaşacak.

İki yıllık aradan sonra Chaos Group ve Chaos Group’un Türkiye’deki tek yetkili dağıtıcısı Penta Teknoloji, mimarlar, tasarımcılar ve görselleştirme uzmanları için V-Ray Day’i yeniden İstanbul’da düzenliyor. 30 Kasım’da Yapı Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirilecek V-Ray Architecture Day’de, özel V-Ray ana sınıflarından, heyecan verici yeni yayın duyurularına; mimarlık ve mimari görselleştirme alanında uzman konuklardan, Chaos Group iş ortakları FGA Mimarlık, Labirent, Nvidia, Adobe, HP, ViewSonic, Wacom ve Logitech’in özel sunumlarıyla birçok oturum bir arada olacak.

Etkinlikte, Chaos Group’un CG Uzmanı Kalina Panteleeva 90 dakika sürecek genişletilmiş “masterclass” ile yer alacak. Penta Teknoloji Teknik Çözüm Grup Yöneticisi Tuğba Başer “V-Ray for Revit 3.5”i adım adım kullanarak çapraz platformlarda etkili görselleştirmenin yollarını anlatacak. Kalina Panteleeva ve FGA Mimarlık ortaklaşa gerçekleştirecekleri sunumla “SketchUp – V-Ray 3.6”da sahip olunabilecek en akıllı ve en güçlü çözümüne ilişkin bir eğitim verecek. Ayrıca Kalina Panteleeva, Labirent’den Burçin Durucan ile gerçekleştireceği diğer bir özel oturumla “3ds Max için V-Ray 3.6 ile Çarpıcı Görüntüler Elde Etmenin İpuçları ve Püf Noktaları”, “Sahne Kurulumundan Post Prodüksiyona” ve “VR” konularında bilgiler paylaşacak. Son olarak, V-Ray’in GPU ile güçlü renderını ortaya çıkarmanın yolları konusunda yapılacak en güçlü GPU teklifleri üzerine tanıtım sunumu ve özel bir “masterclass” gerçekleştirilecek.

V-Ray içerisinde, fotogerçekçi taranmış materyaller ile V-Ray RT ayrıntılarını öğrenmek özellikle Rhino kullanan tasarım uzmanlarını memnun edecek.

Ayrıca V-Ray Architecture Day İstanbul, sanatçı Ufuk Pamuk‘un eşsiz görselleştirme projelerini görme fırsatı sunacak. Chaos Group iş ortaklarından Nvidia “GPU”, Adobe en yeni ürünü “Dimensions CC” ve ViewSonic “Mimari ve tasarım için ileri teknoloji ekran çözümleri” hakkında sunumlar yapacak. Wacom’un yeni grafik çözümlerini deneyimleme imkanı sunan bir demo alanı bulunacak. Demo alanında düzenlenecek grafik tabletler üzerinde hızlı çizim yarışmasında kazananlara özel ödüller sunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz