Tridonic’in yeni CEO’su Hedwig Maes Oldu.

0
1690

Tridonic’in yeni CEO’su Hedwig Maes

Avusturya, Dornbirn’de 1 Eylül 2019 tarihinde Hedwig Maes Zumbotel Grupun aydınlatma teknolojisi şirketi olan Tridonic’in CEO görevini üstlenip, geçtiğimiz yılın sonlarında kendi isteğiyle şirketten ayrılan Guido va Tartwijk’in yerini almış olacak. Hedwig Maes direk olarak Zumbotel grubun CEO’su Alfred Felder’e rapor verecek.

Yönetim Direktörü ve Satış Genel Müdürü olarak bir çok tecrübesi bulunan Hedwig Maes sorumluluk gerektiren bu pozisyonu aldı. Anvers – Mechelen’de bulunan Endüstri Koleji elektrik mühendisliği ve sonrasında Anvers UFSIA üniversitesi İş Yönetimi bölümünde okudu. Belçika’da doğan Maes, eletronik, endüstriyel otomasyon ve endüstri sistemleri konusunda General Electric ve ABB gibi şirketler 32 yıllık iş tecrübesine sahip oldu. Son 10 yıllık dönemde Rockwell Otomasyon firmasında Global Sistemler ve Çözümler Başkan Yardımcısı olarak görev aldı.

Alfred Felder bu konuyla ilgili açıklamalarında; “Biz,bizim iş bileşenlerimiz yönetimi için, uluslararası iş tecrübeleri bulunan, ürün ve iş sistemleri konusunda geniş bir stratejik oryantasyon bilgisine sahip Hedwig Maes’ı kazandığımız için çok memnunuz. Biz şu an CEO Hedwig Maes,, CFO Thomas Erath and COO Alexander Jankovsky ile birlikte  Tridonic’i yönetebilecek mükemmel bir yönetici takımına sahibiz.” Diye belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz