TOTAN LED AYDINLATMA İHRACAT HEDEFİNİ BÜYÜTTÜ

0
1.759

Totan Led Aydınlatma 2011 yılından bu yana “%100 Yerli Üretim” hedef ile faaliyetlerini sürdürme yolunda bu kez 9-12 Nisan Tarihleri arasında Ukrayna, Kiev’de gerçekleşecek olan Elcom Uluslararası Enerji Mühendisliği, Enerji Verimi ve Otomasyon Fuarı’na katılıyor.

Dünya çapında pek çok ülkenin alanında öncü firmalarının katılımı ile gerçekleşecek olan “Elcom 2019” fuarında Totan Led Aydınlatma, yerli üretim ve otomasyon tesisinde ürettiği geniş ürün yelpazesini söz konusu fuarda sergileyecektir.

İthalat ve İhracat alanında da çalışmalar yürüten Totan Aydınlatma, uluslararası pazarda Almanya, Amerika, Ukrayna, Afrika, Irak, Libya, Kenya ve Çin gibi ülkeler ile sürekli ticari olarak çalışmalar yürüten Totan Aydınlatma, 3000 metre karelik bir alanda kurulan tam otomasyon sistemine dayalı üretim tesisinde, gerek Türkiye’nin hemen hemen her iline, gerekse Dünya’nın çeşitli ülkelerine ürün sevkiyatı yapılmaktadır.

Müşterilerinin beklentilerinin de üzerinde bir hizmet anlayışı ile taleplerini karşılamak ve kaliteli hizmet

anlayışı ile hizmet sunmayı hedefleyen Totan Aydınlatma, yürüttüğü şirket içi çalışmalarda ise iş güvenliği, kalite ve zaman faktörlerini en önde tutarak, etkin ekip çalışmasının önemine inanarak ürettiği projelerde insana, doğaya ve başarıya öncelik vermektedir.

Özellikle tasarruf sağlayan doğa dostu Ampüller ile Türkiye pazarında da kalite bazında seçkin bir firma haline gelmiştir.

İnşaat sektörünün de tercih ettiği üreticilerden biri olan Totan Aydınlatma, üretmiş olduğu panel grubu ile, AVM’ler, Oteller, Kongre Merkezleri, Toplantı Salonları, Gösteri Merkezleri ve nihai son kullanıcı olan ev tipi ürünleri ile ortamların şık dizaynına renk katan ürün yelpazesini hizmete sunmuştur.

Ürünlerinin hemen hepsine totan.com.tr üzerinden ulaşılabilen ve İstanbul’da faaliyet gösteren firmanın “uygun fiyat, kaliteli ürün” politikası Türkiye’nin yerli üretim alanında ve Aydınlatma sektöründe öncü bir firma Totan Aydınlatma olarak ön plana çıkmaktadır.

Katıldığı fuarlarda profesyonel ziyaretçilerin ve birçok firmanın yoğun ilgisini cezbeden Totan Led

Aydınlatma ürünleri, dünyanın pek çok yerinden katılımcı firma ile gerçekleşecek olan Elcom Uluslararası Enerji Mühendisliği, Enerji Verimi ve Otomasyon Fuarında da, kaliteli ve en uygun fiyat hassasiyeti ile ürünlerini tanıtıma sunacaktır.

Sadece Türkiye değil, uluslararası pazarda da her geçen gün büyüyen sermaye ve marka bilinirliği ile ön plana çıkan Totan Led Aydınlatma, dünyada gelişen yeni teknolojileri yakından takip eden ve uygulayan bir firma olarak tecrübelerini uluslararası proje ve işbirlikleri ile paylaşmaya hazırdır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz