TELEtek ELEKTRONİK ATECH 2018 Fuarında yer aldı.

0
1474

TELETEK  ELEKTRONİK, Kamu ve Özel sektör buluşması teması ile 3 yıldır TOKİ ve Emlak konut tarafından desteklenen ATECH 2018 Fuarında yer aldı.

Firma hakkında

TELEtek, özgün ve yenilikçi tasarıma sahip tamamen Türkiye üretimi LED aydınlatma ürünlerinin geliştirme, üretim ve pazarlanmasında uzmanlaşmış olup kurulduğu 1974 yılından günümüze ülkemizin önde gelen elektrik-elektronik üreticilerindendir. 

100% müşteri memnuniyetini hedefleyen satış politikası, geniş ürün çeşidi, stok kapasitesi, rekabetçi fiyat ve müşteri odaklı çözümler ile tüm Türkiye ve 15 ülkeye, yaygın satış kanallarımız aracılığıyla hizmet vermekteyiz. 

Yaşam kalitesini yükseltecek LED teknolojisi tabanlı tasarım ve yenilikler; yoğun optik, elektronik ve mekanik mühendislik çalışmaları sonucu TELEtek Ar&Ge laboratuarında geliştirilmektedir. Firmamızın almış olduğu patent ve tescilli tasarımlar yaratıcı ve yenilikçi yapımızın en önemli göstergesidir. CE ve RoHS yönetmeliklerine uyumlu TELEtek LED aydınlatma ürünleri, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemli modern üretim bantlarımızda üretilmektedir. 

3000m2 kapalı alana sahip kendi binasında 50 kişilik deneyimli uzman kadrosu, tam otomatik SMD üretim bantları, otomasyon ağırlıklı üretim tesisi ve gelişmiş laboratuvarı ile TELEtek, güçlü bir yapıya sahiptir. 

Hedefimiz, “Temiz enerji, Aydınlık gelecek” ilkesi ile Türkiye ve Avrupa pazarlarındaki başarımızı dünya pazarlarında da sürdürmektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz