TD ELEKTRONİK “iki önemli fuarda yer aldı”

0
2209

TD Elektronik Eylül içinde düzenlenen İstanbul Light 2017 ve BULGARİSTAN’DA düzenlenen ELTECH 2017 fuarlarına katıldı.

TD Elektronik iki yılda bir düzenlenen İstanbul Light 2017 fuarında kendi standında LED, LED Modül, Driver, Optik, Neon Flex, Difüzör, LED Ölçüm Cihazları ve Konektör ürünlerini sergiledi. Fuar süresinde davetli misafirlerine ve ziyaretçilere firma mühendisleri tarafından detaylı bilgiler verildi. TD Elektronik Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sevin yaptığı değerlendirmede “Fuar bizim için verimli geçti diyebiliriz. Hali hazırda birçok ziyaretçi bizleri yakinen tanıdıkları için özellikle standımızı ziyaret ederek yeni ürünlerimiz hakkında bilgiler aldı. TD Elektronik olarak AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarına devam ediyoruz. Yaptığımız yatırımların karşılığında ortaya çıkan ürünleri fuarlarda tanıtma imkânı buluyoruz. Bundan sonraki süreçte de fuarlarda olmaya devam edeceğiz.” dedi.

TD ELEKTRONİK BULGARİTAN FUARINA KATILDI.

TD ELEKTRONİK, 25-30 Eylül tarihlerinde INTERNATIONAL FAIR PLOVDIV’de 73.defa düzenlenen ELTECH fuarında yer aldı. Fuar Aydınlatma ürünlerinin de sergilendiği Bulgaristan’ın en önemli fuarlarından. Fuara gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören TD Elektronik bir çok müşteri ye ulaşma imkanı yakaladı.

TD ELEKTRONİK Hakkında
2008 yılından itibaren aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren TD Elektronik yurtdışında marka olmuş firmaların Türkiye distribütörlüğü dışında kendi üretimini yaptığı LED Modüller ile ülkemizin önemli firmaları arasındadır.

Kendi bünyesindeki Ar-Ge ve Tasarım Mühendisleri ile LED aydınlatma modüllerini tasarlayan TD Elektronik, son sistem Laboratuar ekipmanı ile Isıl ve Foto metrik testlerde kendi bünyesinde yapmaktadır. Üç adet tam otomatik dizgi hattı yatırımı ile el değmeden reel değerle saatte 150.000 komponent kapasitesi ile dizgi üretimini, tamamen ESD koruması yapılmış alanda sürdürerek hızlı ve kaliteli çözümü müşterilerine sunmaktadır.

TD Elektronik A.Ş., tedarikçisi olduğu iş ortaklarına yeni ürünler için pazar stratejileri  oluşturma safhasından, talep oluşturmaya, lokal dağıtım kanalları önerilerinden, finansal risk hesaplarına kadar iş ortaklığının getirdiği  birçok hizmet profesyonel olarak sağlar. Talep yaratma konusunda öncü Firma olan TD Elektronik A.Ş.’nin satış kadrosundaki mühendisler, müşteriler ile birlikte Ar-Ge ve Ür-Ge safhalarında iş ortakları ile beraber çalışıp teknolojik alandaki bilgi ve becerilerini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz