logo

TD Elektronics Varşova Light 2018 Fuarında Yoğun İlgi Gördü

TD Elektronics, 31 Ocak – 2 Şubat tarihleri arası Warsaw Centre EXPO XXI’da 26.kez düzenlenen International Fair of Lighting Equipment fuarında bir kez daha yer aldı.

Polonya’da Aydınlatma sektörünün en büyük fuarında, gelen ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören TD Elektronics, LED, LED Modül, Driver, Optik, Neon Flex, Difüzör, LED Ölçüm Cihazları ve Konektör ürün gruplarıyla birçok müşteriye ulaşma imkânı yakaladı.

Polonya Aydınlatma ekipmanları ve Aydınlatma fuarına dünyanın çeşitli Ülkelerinden 500’e yakın katılımcı yer alırken 25.000’nin üzerinde ziyaretçi ağırladı Aydınlatma sektörünün en önemli etkinliği konumundaki fuara Türkiye’den 4 firma katılımcı olarak yer aldı.

TD ELEKTRONİK Hakkında
2008 yılından itibaren aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren TD Elektronik yurtdışında marka olmuş firmaların Türkiye distribütörlüğü dışında kendi üretimini yaptığı LED Modüller ile ülkemizin önemli firmaları arasındadır.

Kendi bünyesindeki Ar-Ge ve Tasarım Mühendisleri ile LED aydınlatma modüllerini tasarlayan TD Elektronik, son sistem Laboratuar ekipmanı ile Isıl ve Foto metrik testlerde kendi bünyesinde yapmaktadır. Üç adet tam otomatik dizgi hattı yatırımı ile el değmeden reel değerle saatte 150.000 komponent kapasitesi ile dizgi üretimini, tamamen ESD koruması yapılmış alanda sürdürerek hızlı ve kaliteli çözümü müşterilerine sunmaktadır.

TD Elektronik A.Ş., tedarikçisi olduğu iş ortaklarına yeni ürünler için pazar stratejileri  oluşturma safhasından, talep oluşturmaya, lokal dağıtım kanalları önerilerinden, finansal risk hesaplarına kadar iş ortaklığının getirdiği  birçok hizmet profesyonel olarak sağlar. Talep yaratma konusunda öncü Firma olan TD Elektronik A.Ş.’nin satış kadrosundaki mühendisler, müşteriler ile birlikte Ar-Ge ve Ür-Ge safhalarında iş ortakları ile beraber çalışıp teknolojik alandaki bilgi ve becerilerini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır

Etiketler: » » » » » » » »
Share
1235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+6 = ?