“TAKLİT EDİLEMEYEN TEK ŞEY KALİTEDİR”

0
2277

Bu sayımızda Almanya’nın en önemli aydınlatma markası olan Waldmann ürünleri hakkında Waldmann & Derungs Türkiye Satış Müdürü Gamze TAŞTEKİN ile konuştuk.

Pınar Mühendislik olarak verdiğiniz hizmetlerden kısaca bahsedebilir misiniz?

PINAR MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 1994 yılında Konvensiyonel ve CNC takım Tezgâhlarının SIEMENS® CNC, PLC ve SERVO sistemlerini kullanarak, CNC Revizyonlarının yapıldığı bir mühendislik ofisi olarak kuruldu. PINAR MÜHENDİSLİK, pazarda lider konuma ulaşmak üzere yatırım çalışmalarına ağırlık vererek gelişimini sürdürdü. Firma bu gün alanında lider çok uluslu firmaların, Türkiye’de çözüm ortaklığını yapmaktadır. PINAR MÜHENDİSLİK, SIEMENS® PLC çözüm ortağı olarak, makine ve sistem otomasyonu yazılımı ve projelendirmesi de yapmaktadır. Aynı zamanda PLC, CNC ve SERVO sistemlerinin donanım ve yedek parça satışı yapılmaktadır.

2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann®’ın Türkiye temsilciliğini yapmaktayız. Waldmann ve bünyemize kattığımız Derungs® firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktayız.

Waldmann ürün grupları nelerdir?

Ürün gruplarımızı 3 başlık altında toplayabiliriz; endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatmaları (mimari) ve medikal aydınlatmaları yer almaktadır.

Bize ürünlerinizden bahsedebilir misiniz? Özellikle ülkemizde hangi sektörlere yoğunlaşmaktasınız?

Endüstriyel alanda ki ürünlerimiz; makine içi aydınlatma, kalite kontrol, üretim hattı aydınlatması, yüksek tavan aydınlatmaları yer almaktadır. Özellikle kalite kontrol hatlarında tercih edilen TAMETO ürünümüzle hataları 0’ a indiriyoruz.

Yüksek tavan aydınlatmamız ACANEO 30 metre tavan yüksekliği olan alanlarda da kullanıla bilinir. İlk yatırım maliyetini kısa sürede amorti ederek birçok firmaya avantaj sunuyoruz.

‘Düşük enerji tüketimi ile yüksek verim sağlıyoruz.’

Makine içi aydınlatma ürünlerimizde IP67 ve daha üstü olan IPX9K koruma sınıfı yüksek kullanım alanlarına göre ürünlerimizi sunmaktayız. Otomotiv, makine, otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, savunma sanayi, demir çelik, metal, gıda, tekstil, maden, sağlık…

 Waldmann olarak özellikle bize hangi sektör için Waldmann ürünlerinin emsali olmadığını nedenleri ile söyleyebilirsiniz?

Waldmann 1928 senesinde kurulmuş bir firmadır gayesi her zaman en kaliteli ürün sunmak olmuştur. Sadece ve sadece uzmanlık alanı olan aydınlatmada ilerlemiştir.

Biz Waldmann Türkiye olarak her zaman en doğru çözümü ve hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Taklit edilemeyen tek şey kalitedir.

Waldmann HABERİ İNDİREBİLİRSİNİZ…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz