Sylvania “Yanlış Anlaşılma Olmaması için Açıklama Yaptı”

0
6663

Bazı iletişim kanallarında çıkan “Schreder, Sylvania ve Austube’u satın alıyor.” haberi Çin menşeli Feilo Acoustics çatısı altında bulunan Macaristan merkezli Feilo Sylvania’nın sahibi olduğu Sylvania, Lumiance ve Concord markaları ile faaliyet gösteren Feilo Sylvania Türkiye şirketi ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Sylvania Avustralya, 90 yıllarda Osram ve Sylvania arasinda global bir satın alma anlasmasından sonra kaynaklanan bölünmeden sonra oluşturulmuştur. Marka Kuzey Amerika’da Osram himayesi altında Osram – Sylvania olarak devam etmiştir (şu an lisans sadece Kuzey Amerika’da LEDvance şirketine aittir ve Sylvania olarak kullanılıyor).

Bahsi geçen haberde Schreder şirketinin Gerard Lighting sahibi olduğu Sylvania Avustralya organizasyonunu ve marka kullanım hakkını sadece Avustralya kıtasında kullanabilmek için satın almıştır. Feilo Sylvania’nin Kuzey Amerika ve  Avustralya’daki yapılar ile 90’lı yıllardaki bölünmeden beri hiç bir bağlantısı yoktur. Feilo Sylvania Global’de Sylvania, Lumiance ve Concord’un markalarının sahibi olup, Orta-Latin Amerika, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya bölgelerinde kullanma hakkının tek sahibidir.

Kamuoyuna saygıyla duyururuz.
Feilo Sylvania TR Elektrik Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz