SYLVANIA TOLEDO LED LAMBA AİLESİ İLE DAHA GÜÇLÜ

0
1914

Aydınlatma dünya devi Sylvania, ToLEDo led lamba ailesinin yeni üyelerini Frankfurt Light&Building Fuarında tanıttı. E27 ve E14 duya sahip ürünler standart lambalardan sahip oldukları özellikler ve farklı tasarımları ile öne çıkıyorlar.

 10 farklı gövde dizaynına sahip  ToLEDo Vintage serisi; Spiral filament yapısı, rahat bir ortam yaratmak için 2000K renk sıcaklığı, kamaşmayı azaltmak için (to minimize glare) tasarlanan yeni ve yenilikçi Esnek Filament Chip Teknolojisi (FFCT) ve üç eşsiz filament yapı tasarımı  (Helix, Cord ve Flow) ile konut, otel, restorant ve kafeler gibi mimari aydınlatmaların öne çıktığı uygulamalarda farklı ambiyanslar oluşturabilmektedir. 3 yıl garanti ve 15000 saatlik ömrü ile enkandasen rustik (vintage) lambalardan 7.5 kat daha uzun ömürlü olduğu gibi dim edilebilme özelliği ile de farklılık yaratmaktadır.

 ToLEDo Mirage serisi ise 25000 saat ömrü ve 6 farklı gövde dizaynı ile Vintage serisine ek olarak farklı bir seçenek sunmaktadır.

ToLEDo Presence sadece bir lamba ile evinize akıllı aydınlatma sistemi kurmanızı sağlıyor. Herhangi bir ek masraf, işçilik ve cihaza gerek olmadan sadece lamba değiştirerek hem enerji tasarrufu hem de pratik kullanım sunmaktadır. Lambanın üzerinde bulunan sensör, maksimum 3 metreye kadar kızılötesi sinyali almakta ve sinyal algılandığında otomatik olarak aç / kapa yapmaktadır.  12W gücündeki lamba, 40 saniye boyunca sinyal algılanmadığında lümen çıkışı% 50’ye düşmektedir ve güç tüketimi de 6W’a inmektedir. 60 saniye boyunca sinyal algılanmadığında bekleme moduna geçen lamba sadece 0.5W güç tüketmektedir. 15000 saat ömre sahip olup, lamba kullanılan her yerde, enerji tasarruflu akıllı aydınlatma çözümü sunmaktadır. ToLEDo™ Step-Dim ve ToLEDo™

Twin-Tone serisi mevcut standart anahtarlar ile bir dokunuşta farklı ışık seçenekleri sağlamaktadır. Harici dimmer ya da  uzaktan kumanda gerektirmeyen bu lamba serilerinden ToLEDo Step-Dim, bir dokunuşta ışık seviyesini %30’a düşürmektedir. ToLEDo Twin-Tone ise, 2700K ve 4000K olarak bir lambada sadece aç/kapa yaparak iki farklı renk sıcaklığı seçeneği sunmaktadır.

 ToLEDo™ SunDim ise standart bir dimmer yardımı ile dim edilirken renk sıcaklığında 2700K’dan (% 100) 2000K’ya (% 10) kademeli değişim göstererek konforlu bir ambiyans oluşturmaktadır. 25000 saat ömre sahip olan ToLEDo SunDim E27 ve E14 duy seçeneklerine sahiptir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz