Signify, 200 bin metrekare alan ile dünyanın en büyük Aydınlatma fabrikasını Çin’de açtı.

0
226

Aydınlatma alanında dünya lideri olan Signify, bugün Çin’in Jiangxi Eyaleti, Jiujiang’da dünyanın en büyük LED aydınlatma üretim tesisinin açıldığını duyurdu. Signify’ın ortak girişim şirketi Zhejiang Klite Lighting Holdings Co, Ltd’nin (“Klite”) yeni fabrikası, Çin ve küresel pazar için Philips markası da dahil olmak üzere yüksek kaliteli markalı LED aydınlatma ürünleri üretecek.

Signify CEO’su Eric Rondolat “Bu yeni fabrika, Signify’ın Çin’de ve dünya genelinde büyümesini destekleyen küresel üretim kapasitemize önemli bir katkıdır.”

“Çin’de daha fazla büyüme küresel iş stratejimizin önemli bir bileşenidir. Bu yeni fabrika, Signify’ın Çin’deki ve dünya genelindeki büyümesini destekleyen küresel üretim kapasitemize önemli bir katkıdır. Büyüme vizyonumuzla tamamen uyumlu olan bu tesis, Çin’e olan uzun vadeli bağlılığımızı göstermekte ve Çin’in sürdürülebilirlik hedeflerini desteklemek için bu önemli pazardaki üretim ve inovasyon varlığımızı geliştirmektedir” dedi

Signify Dijital Ürünler Bölüm Lideri Rowena Lee, “Bu son teknoloji ürünü tesisi açmak sadece LED aydınlatma ürünleri için şirket içi üretim kapasitemizi güçlendirmekle kalmıyor, aynı zamanda küresel LED aydınlatma pazarındaki büyümeye daha iyi hazırlanabilmemiz için daha da fazla hız, verimlilik ve yenilik sağlamamıza yardımcı oluyor” dedi.

Klite CEO’su Yanwei Shen, “Yeni fabrika, Çin’deki ve dünya çapındaki en büyük LED lamba ve armatür üretim tesisimiz olacak” dedi. “Jiangxi Eyaleti, Çin’in Ortabatı bölgesinin merkezinde, ulaşım ve işgücü kaynakları açısından avantajlı bir konumda yer alıyor ve bu da burayı LED aydınlatma üretim üssü kurmak için harika bir yer haline getiriyor.”

Sürdürülebilirlik Signify gündeminin en üst sıralarında yer alırken, sürdürülebilirlik ve akıllı fabrika hedeflerine ulaşmak için yeni tesiste enerji verimliliği önlemleri, üretim otomasyonu ve akıllı lojistik teknolojileri kullanılıyor.

2019 yılında Signify, küresel bir müşteri tabanı için yüksek kaliteli, uygun maliyetli LED kaynakları ve armatürlerin lider üreticisi olan Klite’ın %51 hissesini satın aldı. Signify, bu yeni tesise ek olarak Çin’de birçok lokasyondaki dokuz tesisinde de ürün üretmektedir. Bu şirket içi üretim kabiliyetlerinin yanı sıra Signify’ın sözleşmeli üreticilerle stratejik ortaklıkları, yüksek pazar duyarlılığı sağlayan, ürün inovasyonunu hızlandıran ve Signify’ın Çin ve diğer küresel pazarlardaki büyümesini destekleyen verimli bir hibrit tedarik zinciri stratejisi oluşturmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz