logo

ŞEHRİN IŞIKLARI” SERGİSİ İNEGÖL’DE

UEDAŞ tarafından tasarlanan ve uygulamaya alınan “Şehrin Işıkları” fotoğraf sergisi 1-3 Şubat tarihleri arasında İnegöl Kent Müzesi’nde vatandaşlarla buluşuyor.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ) tarafından düzenlenen, “Şehrin Işıkları” fotoğraf yarışmasında jüri değerlendirmesinden geçerek dereceye giren 50 fotoğraf İnegöl’de sergileniyor. Fotoğrafların satışından elde edilen gelir kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

İnegöl Kent Müzesi’nde 1-3 Şubat tarihleri arasında vatandaşların ziyaretine açık tutulacak olan “Şehrin Işıkları” sergisinin açılışına, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ın yanı sıra UEDAŞ İnegöl İşletme Müdürü Hasan Ali Yürük, UEDAŞ Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Ziya Yüce ve sanatseverler katıldı.

BÜYÜK İLGİ

UEDAŞ tarafından ulusal çapta düzenlenen ve Türkiye’nin dört bir yanından yarışmacıların katıldığı “Gece ve Işık” temalı “Şehrin Işıkları” yarışmasına 17 Temmuz- 1 Eylül 2017 tarihleri arasında 3 bin 821 başvuru geldi.

Amatör veya profesyonel olarak fotoğraf sanatına ilgi duyan herkesin katılımına açık olan yarışmanın geçtiğimiz yıl 5’incisi gerçekleştirildi. Katılım sayısında her geçen gün artış yaşanan yarışmada dereceye giren fotoğraflar Türkiye’nin çeşitli illerinde sergileniyor. Sergilerin tamamlanmasının ardından fotoğraf satışından elde edilecek gelir, kimsesiz çocuklara bağışlanacak.

Etiketler: » »
Share
1241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?