Sanayide ve Binalarda Enerji Verimliliği Etkinliğine Arlight Aydınlatma ev sahipliği yaptı.

0
2240

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından bu yıl 19’uncusu düzenlenen Uluslararası Sanayide ve Binalarda Enerji Verimliliği ve Yönetimi Eğitimi’ne Arlight Aydınlatma ev sahipliği yaptı.

Japon Uluslararası İş Birliği Teşkilatı (JICA) ve Başbakanlık Türk İş Birliği ve Koordinasyon‘un (TİKA) yanı sıra 16 ülkeden 21 katılımcı ile 20 Haziran tarihinde gerçekleşen organizasyonda, açılış konuşmalarının ardından Arlight’ın genel tanıtımı ile başladı. Tasarım kabiliyetlerini ve aydınlatma teknolojisinde en güncel ürünlerin doğru kullanımı örneklerle sunan Arlight, aydınlatmada enerji verimliliğinin güncel teknolojisine değindi. Enerji verimliliği ve yönetimi alanında iyi uygulama örneklerini yansıtan Arlight fabrikası, yenilikçi ve işlevsel ürünleri ziyaretçiler tarafından incelendi.

Arlight Lighting has hosted the International Energy Efficiency and Energy Management in Industry and Buildings Training, 19th of which has been organized by the Ministry of Energy and Natural Resources.

The organization held on 20th of June in presence of 21 participants from 16 countries besides Japanese International Coordination Agency (JICA) and Turkish Cooperation and Coordination Agency (TIKA) commenced upon opening speeches followed by the presentation of Arlight. Arlight presented its designing capabilities and accurate use of the most updated products in lighting technologies using demonstrations. Demonstrating the best practice in energy efficiency and management, Arlight factory and its innovative and functional products have been examined by the visitors.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz