logo

Sağlık Çalışanları için Üretimini Durdurup Maske Yaptı…

İstanbul Beylikdüzü’nde üretim yapan TTAF Elektronik, sağlık çalışanlarımızın covid19 virüsünden etkilenmemesi için üretim tesislerinde imalatını yaptığı binlerce yüz koruma maskesini sağlık kuruluşlarına ücretsiz teslim etti.

TTAF Elektronik San ve Tic A.Ş CEO  Ufuk CAN “Bir elektronik firması olarak bu zor günlerde bize düşen görevi elimizden geldiğince yapmaya çalışıyoruz. Bu koşuşturmacada unutduklarımız, aksayanlar, hatalarımız varsa hakkınızı helal edin. Tüm çalışanlarıma bu zor günlerde gösterdikleri fedakarlık için çok teşekkür ediyorum. Gönüllü olarak cumartesi dahi ailelerinden ayrılıp ürünleri tamamlamak ve zamanında sevk etmek için ellerinden geleni fazlasıyla yaptılar.”dedi.

 

FİRMA HAKKINDA

2003 ’de İstanbul’da kurulan TTAF; ileri teknoloji bağlantı elemanları, kablo gruplama ve profesyonel  led aydınlatma uygulamaları konusunda müşterilerine özel ürün tasarımları ve farklı ihtiyaçlara yönelik çözümleriyle hem Türkiye’de, hem dünya çapında güven ve beğeni kazanmış uzman bir kuruluştur.   TTAF, 6000m2’lik İstanbul  tesisinde, ‘ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’ ilkesi ışığında üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ve birikimi, son teknoloji makine parkuru ve  üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine en kaliteli ürünleri sağlamayı amaçlayan TTAF, telekomünikasyon, savunma sanayi, hava-uzay, otomotiv  ve aydınlatma çözümlerine uzanan geniş bir yelpazede komple sistem çözümleri sağlamakta ve an itibariyle   65 ülkeye ihracat yapmaktadır
TTAF; sahip olduğu kapsamlı ürün ve sistem belgeleri  ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OSHAS 18001:2007, IPC/WHMA-A-620B, UL, CE, ATEX, ETL & 3P ile  müşterilerine güven vermektedir.

 

 

Share
3948 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+3 = ?
#

Sağlık Çalışanları için Üretimini Durdurup Maske Yaptı…” için 1 yorum

  1. Asedefe : diyor ki:

    Vay be, helâl olsun. Ancak böyle birlik beraberlik olursa bir şeyler başarılır.