logo

PINAR MÜHENDİSLİK Saha Expo 2018 Fuarına katılıyor

2006 yılından günümüze aydınlatma konusunda dünya lideri Waldmann®’ın Türkiye temsilciliğini yapan PINAR MÜHENDİSLİK,13-15 Eylül 2018 İstanbul SAHA-EXPO Savunama Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarında yer alacaktır.

13-15 Eylül 2018 tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezi 11inci Hall’de düzenlenecek olan SAHA EXPO 2018 Fuarı, ülkemizin dört bir yanından gelecek heyetler, firma temsilcileri ve ziyaretçiler tarafından yapılacak resmi görüşmelere vesile olacaktır.

Waldmann ve bünyesine kattığı Derungs® firmasının endüstriyel aydınlatma, ofis aydınlatması ve medikal aydınlatma alanındaki ürünlerini Türkiye pazarına sunmaktadır.
PINAR MÜHENDİSLİK, 2011’dan itibaren yine konusunda uzman AMO® firmasının lineer ve rotary ölçüm sistemlerinin satışını yapmaktadır.
PINAR MÜHENDİSLİK, deneyimli mühendis kadrosu ile satış ve proje uygulamalarında teknik destek ve firmalara özel eğitim vermektedir.

Saha EXPO 2018 ;SAHA İstanbul Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi Derneği’nin yönetim ve sorumluluğunda, 2018 yılından itibaren iki yılda bir gerçekleşmesi planlanan SAHA EXPO 2018 Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı’nda; savunma, denizcilik, havacılık ve uzay sanayi alanlarında harekat ortamında kullanılacak, en modern platformların alt sistemlerinin ve komponentlerinin tasarlanması, geliştirilmesi ve üretilmesi maksadıyla çalışan firmaların ürünleri sergilenecektir.

Pınar Mühendislik Saha Expo fuarında Hall: 11 Stand No: D/18 yer alacaktır.

Online Ziyaretçi Kaydı

Share
863 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?