Pelsan’dan Çimen Armatürleri

0
4559

Pelsan’dan Park ve Bahçelere, Meydan ve Yürüyüş Yollarına Yepyeni Çimen Armatürleri

Parklar, bahçeler ve meydanlar insanların bir araya geldiği, gündüz kullanımının yanında akşam saatlerinde de kullanıma açık olan alanlardır. Bu alanların peyzaj mimarisi kadar aydınlatma tasarımı da kullanıcılar açısından önem taşımaktadır. İyi aydınlatma tasarımına sahip bu alanlar cazibe merkezi haline gelebilmektedir.

Pelsan Aydınlatma Dünya’da ve ülkemizde gelişen son mimari trendleri dikkate alarak tasarladığı yeni çimen armatürlerini müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Enerji tasarrufu için performansı merkeze alan yeni ürünler, yalın mimari hatlar ile sentezlenerek çimen aydınlatma kategorisine yepyeni bir bakış kazandırmıştır.

Daha Fazla Enerji Tasarrufu İçin 128lm/W Etkinlik Faktörü

LED aydınlatma teknolojisi ile yüksek performans sunan Pelsan’ın yeni çimen armatürleri, daha az güç tüketerek daha fazla ışık vermektedir. Performansı, Türk Akreditasyon Kurumu onaylı, bağımsız Pelsan Aydınlatma Laboratuvarı tarafından onaylanmıştır. Armatür modülleri LM79 ve TS EN 13032-1:2004+A1 standartlarına uygun ölçüm sonuçları ve raporlara sahiptir. Bu özelliği ile özel projelerin yanında kamu kurum ve kuruluşlarının da tercih edeceği ürünler haline gelmiştir.

Yeni Çimen Armatürleri Uzun Ömürlü, Yüksek Verimli Komponentlere Sahip!

Yeni çimen armatürlerinde kullanılan LED sürücüler 50.000 saat, LED çipler ise 60.000 saat üzerinde ömre sahiptir.  Alüminyum malzemeden üretilen gövdesi, LED’lerin etkin soğutmasını sağlar. Dış ortam koşullarına dayanıklıdır.

Işığı optimum seviyede kontrol eden, toz ve su almayan, IP65 koruma sınıfına sahip lensleri zamanla sararma yapmaz, UV katkısı ile güçlendirilmiştir.

Tam 15 Yeni Ürün İle Herkesin Beğenisine Uygun Ürün Portföyü!

Ada isimlerini alan yeni ürünler, 15 farklı gövdede müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır. Bu ürünlerde, katalog değerlerinin dışında projelere özel butik üretimler yapmak da mümkün!  Farklı kol açıları, farklı RAL kodları,  farklı güç ve farklı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz