Pedaş LED Aydınlatma Teknolojileri A.Ş.

0
1746

Pedaş Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1979 yılında kurulmuştur. Pedaş 11.000 m2 büyüklüğündeki modern tesisinde, geniş çalışan kadrosuyla iç ve dış mekan aydınlatma armatürleri, endüstriyel tip aydınlatma armatürleri, ledli aydınlatma armatürleri,floresan ve yüksek basınçlı balastlar ve endüstriyel armatür camları üretmekte ve ürünlerini yurt içi pazara sunmanın yanında dünya üzerinde 40 ülkeye ihraç etmektedir.

Pedaş tecrübeli mühendis, tasarımcı ve tekniker kadrosuyla müşterilerinin Proje bazlı ihtiyaçlarını belirleme konularında da danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Aynı şekilde AR-GE departmanında deneyimli kadrosuyla yeni ürün geliştirme konularında sürekli çalışmalar yapmaktadır.

Pedaş köklü geçmişinden edindiği tecrübesini, yenilikçi ve inovatif vizyonuyla birleştirerek sektörün lider kuruluşları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Pedaş tedarikçilerini, çalışanlarını, müşterilerini ve diğer tüm paydaşlarını Pedaş Ailesinin bir ferdi olarak görmekte ve tüm aile fertlerinin mutluluğu için çalışmaktadır.

‘’Toplam Kalite Yönetimi’’ anlayışını tüm süreçlerde uygulayan Pedaş TSE-ISO 9001:2008 kalite standartlarında üretim yaparak, ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’’ politikasıyla sürekli hedef büyütmekte ve geleceğe emin adımlarla yürümektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz