PANDEMİ SÜREÇİNİ DEVLETİMİZ ÇOK İYİ YÖNETTİ. FİRMA OLARAK YENİ DÖNEM İÇİN HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK.

0
15244

Aydınlatma Sektöründeki firmalarımıza Pandemi döneminde neler yaptıklarını, bundan sonra bizleri nelerin beklediğini sorduk.

BUSE AYDINLATMA Yönetim Kurulu Başkanı
Mehmet Yüksel

Covid 19 dünyamızda hiç beklenmedik bir etki yaratarak 2019 yılında hayatımıza girdi ve hala da etkisini göstermeye devam ediyor. Buse Aydınlatma ailesi olarak dünya üzerinde yaşayan tüm insanlara yaşanan bu pandemi’den dolayı geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. En kısa sürede bu salgından kurtulmayı ve bir daha da yaşamamayı temenni ediyoruz. Bütün dünya ülkelerini derinden etkileyen bu salgın bizleri de aynı ölçüde etkiledi. Buse Aydınlatma ailesi olarak bu etkiyi en aza indirmek için önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın ve müşterimizin sağlığı oldu. Bu nedenle Firmamızı düzenli olarak dezenfekte ettirdik. Firmamızda çalışan değerli iş arkadaşlarımızı süreç ile ilgili bilgilendirip kendilerine maske dezenfektan vb. kitler dağıttık. Ücretli izinler ve dönüşümlü çalışma sistemi ile kendi izolasyonlarımızı sağladık. Aynı zamanda firmamıza gelen değerli müşterilerimize de Sağlık Bakanımız Fahrettin KOCA’nın talimatları doğrultusunda sosyal mesafeye uygun olarak hizmet verdik.

Pandemi sürecinin sadece aydınlatma sektörüne değil bütün sektörlere yansımalarını değerlendirecek olursak; insan sağlığının her durumdan önemli ve üstün olduğunu, dışarıya çıkabilmenin bile aslında bizler için ne kadar büyük bir lütuf olduğunu, ticaretin hiçbir zaman durmayacağını sürekli değişerek ve gelişerek ilerlediğini gördük. Biz de Buse Aydınlatma ailesi olarak bu sürece uyum sağlamak için bir yeniliğe imza attık ve pandemi döneminde e-ticaret sistemine geçiş yaparak internet üzerinden online satış yapmaya başladık. Böylelikle müşterilerimizle aramızdaki mesafeyi biraz da olsun azaltarak değerli müşterilerimizin dışarı çıkmalarına gerek kalmadan ihtiyaçlarını giderebilmeleri için www.e-buse.com.tr e-ticaret sitemiz üzerinden online hizmet vermeye başlamış olduk. Şimdilerde de e-ticaret sitemizi dünya pazarına açmak icin girişimlerimizi başlatmış bulunmaktayız. Böylelikle pandemi ile birlikte oluşan yeni dünya düzenine uyum sağlamaya  ve işimizi layığıyla yapmaya çalışıyoruz.

Pandeminin sadece küresel bir salgın olmadığı aynı zamanda da psikolojik bir savaş olduğunu bu dönemde süreci çok iyi yöneten ve psikolojimizi her zaman yüksek tutmamızı sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sağlık Bakanımız Fahrettin KOCA başta olmak üzere bütün çalışma arkadaşlarına Buse Aydınlatma Ailesi olarak teşekkürlerimizi sunarız.

Bu zorlu surecin üstesinden el birliği ile geleceğimiz, yaşadığımız olumsuz günleri unutturan cok daha güzel günler yaşayacağımızı ve sağlığımızın değerini bileceğimiz güzel günler diliyoruz. Temennimiz bir daha böyle bir felaketin hiçbir dünya ülkesi üzerinde yaşanmamasıdır. Ülkemize ve dünyamıza tekrardan geçmiş olsun. Son olarak ellerimizi sık sık yıkamayı unutmayalım ve sosyal mesafemizi koruyalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz