Panasonic LED Lamba Serisi’nde enerji verimliliği ve şıklık bir arada

0
4105

“Yaşam için çözümler” sunan ve ürünlerini ilk günkü heyecanla geliştirmeye devam eden Panasonic, evlerin ve iş yerlerinin temel ihtiyacı olan aydınlatma çözümlerini de sunuyor. Panasonic Life Solutions Türkiye ayrıcalığıyla tüketiciyle buluşan yeni nesil Panasonic LED Lamba Serisi, evlerin her alanında tasarruflu aydınlatma sağlarken, ürün tasarımıyla da kullanıldığı her mekâna şıklık katıyor. 

Yaşamı iyileştiren ışık çözümlerinin araştırma ve geliştirilmesinde engin deneyime sahip Panasonic Life Solutions Türkiye, doğru aydınlatma prensipleriyle ürettiği Panasonic LED Lamba Serisiyle, yüksek verimlilik ve üstün malzeme kalitesini bir arada sunuyor. Panasonic LED Lamba Serisi, mutfaktan çalışma odalarına kadar evdeki yaşam alanlarının her noktasında tüketiciyi aydınlatmayla buluşturuyor. E27, E14, GU10 duy seçenekleri ve 2700K ile 6500K renk sıcaklığı alternatifleri ile satışa sunulan ürünler, kullanıldıkları alanlarda hem ideal ışık hem de dekorasyonda şıklık sağlıyor. 

Güvenli, uzun ömürlü ve enerji verimliliği sağlayan ürünler

Panasonic LED Lamba Serisi, LVD direktiflerine uygun olarak üretilmesi ve izolasyonlu dış gövde tasarımı sayesinde elektrik çarpmalarına karşı tam koruma sağlamasıyla da güvenle tercih ediliyor. Yüksek kaliteli tasarımıyla 15 bin saate kadar mekanları aydınlatabilen seri, A+ ve A++ enerji sınıfına sahip lambalarla enerji tasarrufu yapılmasına da katkı sağlıyor. 

Göz sağlığını önemseyen aydınlatma

Panasonic LED Lambalar, EN 62471 Standartlarına uygun üretiliyor. UV yaymayan LED’lere sahip lambalarla, gözler zararlı ışınlara maruz kalmadan sağlıklı bir aydınlatma elde ediliyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz