NEOLINE Türk Aydınlatma Pazarında….

0
1856

Yüksek Tavan Aydınlatma ürünleri ile kalitesini kanıtlamış Danimarka’nın en önemli aydınlatma Firması NEOLINE Türkiye ofisini 2017 yılının son aylarında açtı.

Türkiye Ofis Müdürlüğünü Danimarka’da doğan, eğitimini Danimarka’da tamamlayan, iş hayatına ise Avrupa firmalarında başlayan Zarife YÜCEL Yürütmektedir.

Aydınlatma Teknik dergisi olarak bizleri İstanbul ofisinde ağırlayan NEOLINE Türkiye Ofis Müdürü Zarife Yücel ve Proje ve Satış Müdürü Serhat Görmün, ürünleri hakkında ve firmanın Türkiye hedeflerini paylaştı. Özellikle Enerji tasarruflu ürünleri ile ülkemiz Aydınlatma sektörüne ayrı bir kalite ve rekabet katacaklarını ifade ettiler

Özellikle Yüksek Tavan Aydınlatma ürünleri ile iddialı olduklarını açıklayan Proje ve Satış Müdürü Serhat Görmün, yeni sunacakları iki yeni ürün ile tüm ezberleri bozacaklarını açıkladı.Ülkemizde sanayi tesislerinde enerji tasarrufu ve enerji verimliği konusunda ciddi sorunlar olduğunu, ülkemizdeki üretim tesislerinin enerji maliyetlerinin çok yüksek seviyelere çıktığını, bunun en önemli sebebi projelerde uygulanan yanlış ürün seçiminden kaynaklandığını açıkladı.

NEOLINE Türkiye Ofis Müdürü Zarife Yücel ise yaptığı değerlendirmede Avrupa’nın en mutlu ülkesi Danimarka, Norveç gibi ülkeler olduğunu, bunun başlıca sebebi ise iş ve yaşam alanlarında Aydınlatmaya verilen önemden kaynaklandığını, Aydınlatması iyi yapılan bir mağaza insanı çeker, aydınlatması iyi bir  iş ortamı personeli motive ettiğini belirtti. Avrupa firmaları bu konuda oldukça ileri seviyede, fakat ülkemizde bu konuda insanların bizi dinlediklerinde maliyet kısmına takılmadıklarını gördüğünü ifade etti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz