logo

MAKEL’DEN “DÜNYAYI KURTARAN ADAMLAR”

“Çünkü Makel Bayileri çok az enerji harcayıp çok ışık veren, 20.000 saat uzuuuuun ömürlü, %100 yerli sermaye ile üretilen, zehirli atık içermeyen, doğa dostu Makel LED Aydınlatma Ürünleri’ni satıyor ve kullanıyor. Hem onlar, hem dünya, hem de Türkiye’miz kazanıyor.”

LED pazarına hızlı bir giriş yapan Makel, %100 yerli sermaye ile üretilen Led Aydınlatma ürünlerinin satış alanındaki kahramanlarını gün yüzüne çıkarıyor. Makel iş ortaklarının de işbirliği ile başarılı bir kampanyaya imza atan Makel, başta sosyal medya olmak üzere tüm iletişim kanallarında büyük beğeni toplamaya devam ediyor.

“DÜNYAYI KURTARAN ADAM”

Makel tesislerinde yüzde yüz yerli üretimle doğa dostu Led aydınlatma ürünlerini bayilerimiz aracılığı ile satış noktalarına ve son tüketicilere ulaştıran Makel, bu kampanya ile led tüketim alışkanlığını yaygınlaştırmayı, dünyamızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi daha az tükettirecek LED ürünlerinin kullanımı sağlamak yoluyla  ile doğaya verdiği desteği sosyal sorumluluk bilinci ile farklı bir reklam konseptinde kullanıcılara anlatmayı hedefledi.

Makel Led ürünlerini tercih sebebi yaratan unsurların başında lambanın standartlara uygunluğu, güvenliği, ömrü, güç seviyesi, verdiği aydınlık seviyesi, verimlilik, ısınma ile güç düşüşünün az olması, uzun süre kullanımdan sonra parlaklığının düşmemesi, gücü ile orantılı akım harcaması, elektriği kirletmemesi ve ilk açıldığı anda yüksek akım çekmemesi gibi pek çok önemli konu geliyor.

Makel Hakkında:

1977 yılında elektrik malzemeleri sektöründe faaliyetine başlayan MAKEL ŞİRKETLER GRUBU, 1987 yılından itibaren elektrik anahtar ve prizleri ile başladığı yolculukta bugün grup priz, devre kesici, sigorta kutuları, sayaç, led aydınlatma, şalt ve endüstriyel ürünleri yelpazesine eklemiş ve kalitesine güvenerek ürünlerini Makel markası ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda tüketicilerin kullanımına sunmaktadır.

MAKEL üretim tesisleri, İstanbul Büyükçekmece`de 45,000 m2 alan üzerinde faaliyet göstermekte, günümüzün en ileri otomasyon makineleri ve teknolojilerini kullanarak üretimini gerçekleştirmektedir. MAKEL, alanında Türkiye`nin en modern ve teknolojisi ile donatılmış kalite laboratuarı ile yurtiçi ve yurtdışı standartların üzerinde bir kalite anlayışı ile çalışmaktadır. TSE, VDE, Gohst, Kema Keur, TÜV gibi bir çok ürün kalite sertifikalarının yanı sıra insan sağlığına ve çevreye herhangi bir zararı omadığını gösterir CE işareti taşıyan ürünler üreten MAKEL, TSE ve DQS tarafından onaylanan ISO 9001:2008 kalite sistem belgesine de sahiptir. Nitelikli insan gücüne yaptığı yatırımlar, çalışanlarına sağladığı sosyal imkânlar ve çalışanlarının kendilerini sürekli geliştirmeleri için eğitimlerine verdiği destekle MAKEL, başarıya ulaşmak için en önemli etkenin insan olduğunun bilincindedir.

 

Share
765 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+6 = ?