Makel, Moscow Interlight 2018 Fuarı’nda Yoğun ilgi gördü

0
1.234

Uluslararası katılımcılara ev sahipliği yapan Moscow Interlight Fuarı’nda Türk firmaları yerini aldı. Yüzde yüz yerli üretim yapan, elektrik malzemeleri sektörünün lider firmalarından olan Makel, iç pazarın yanı sıra dış pazarlarda da aktif olmaya devam ediyor. Yıllardır Rusya’da elektrik malzemeleri pazarının önemli bir oyuncusu durumunda olan Makel, LED Aydınlatma dahil tüm ürün grubu ile  Makel, Moscow Interlight Fuarı’na katıldı.

6-9 Kasım tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Interlight Fuarı’na katılan Makel standını firmanın Rusya’daki önemli birçok müşterisinin yanı sıra farklı ülkelerden bu fuara gelen ziyaretçiler tarafından ziyaret edildi. Oldukça yoğun geçen görüşmelerde Türkiye’den Satış ve Pazarlama Direktörü Serkan Emsal ile İhracat Yöneticisi Gülbahar Kadirova katıldı. Makel’in Rusya’da yer alan firmasından da birçok yönetici ve satış temsilcisi fuar boyunca müşterileri karşılayarak ürünler hakkında bilgi verdi.

Fuar’da Makel Anahtar-Priz grubundan üst segment Lumia serisi ile Smarthome Akıllı Ev Sistemleri yoğun ilgi gördü. Makel bunun yanı sıra Led Aydınlatma, Şalt Ve Endüstriyel Ürünler, Ölçüm, Dağıtım ve Kontrol Cihazları, Grup Prizler, Sıva üstü Nemliyer ve Aksesuar ürünlerine yönelik ürünlerin de tanıtımı yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz