logo

MAKEL LED PROJEKTÖRLERİ PAZARA SUNDU

İlk etapta 30, 50, 70 ve 100 Wat olarak üretilen Makel LED Projektörler, şebeke dalgalanmalarından etkilenmeyen, sabit akım çıkışlı, yüksek güç faktörlü MAKEL LED sürücü ile pazara sunulmuştur.

Makel Elektrik yüzde yüz yerli üretim LED projektör ürünlerini pazara sundu. LED Aydınlatma ürün yelpazesine projektör ürünlerini de ekleyen Makel yetkilileri , pazardan gelen tüketici taleplerine uygun nitelik ve kalitede bir ürünle cevap verdiklerini söylediler.

Elektrostatik toz boyalı alüminyum enjeksiyon gövde, Isı transferini etkili şekilde gerçekleştiren kanatlar, kullanım alanına göre istenilen açıda kullanılabilen ayar kolu, su ve katı cisim girişine karşı IP65 koruma sağlayan rakor,  basınç ve darbeler karşı korumalı temperli camı ile her alanda kullanıma uygun şekilde üretilmiştir.

İlk etapta 30, 50, 70 ve 100 Wat olarak üretilen Makel LED Projektörler, şebeke dalgalanmalarından etkilenmeyen, sabit akım çıkışlı, yüksek güç faktörlü MAKEL LED sürücü ile pazara sunulmuştur. Yüzde 85 enerji taasarufu sağlayan Makel LED projektörler 50.000 saat ömrüne sahiptir.

Yüksek verimli, yüksek geri verim indeksine sahip SMD LED ile 3000K ve 6500K renk sıcaklığı seçimi sağlayan ürünler  ışığı yüksek performansla yansıtan alüminyum reflektör ile desteklenmiştir.

Makel Led Projektörler Park ve Bahçeler, Spor Tesisler, İnşaat, Fabrika Şantiyeleri, Şehir Meydanları, Benzin İstasyonları, Site ve Bina çevre aydınlatması, Depo ve Antrepolar, Otoparklar, Dış Mekan vurgu aydınlatması ve Reklam Panoları’nda rahatlıkla kullanım olanağı sağlamaktadır.

Share
4334 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+1 = ?