Makel Beyaz Rusya Ev Gereçleri ve Tasarımı Fuarı’nda göz doldurdu.

0
2126

Belarus ‘ta Ev Gereçleri ve Tasarımı Fuarı’na ortak katılan Makel Şirketler Grubu ve Beyaz Rusya Bayisi fuarda “En iyi Stant” ve “Müşteri Memnuniyeti” ile 2 ödül alarak katılım gösterdiği fuarı başarıyla tamamladı.

Beyaz Rusya’da satış ve pazarlama çalışmalarını güçlendiren, iç pazarda büyük bir güce sahip olan Makel, Belarus’ta (Beyaz Rusya) düzenlenen Ev Gereçleri ve Tasarımı Fuarı’na katıldı. Yoğun ilgi ile karşılanan fuarda Makel standı  ürünleri ile yine göz doldurdu.

Fuarda Anahtar – Priz, Led Aydınlatma, Makel Smarthome Akıllı Ev Sistemleri ürünleri hakkında İhracat Satış Temsilcisi Sevda Yazıcı, Beyaz Rusya Bayisinin Genel Müdürü Olga Zheunyak ve bayimizin satış temsilcileri bilgi aktardı.

Fuarda büyük ilgi gören Makel’e alt bayiler, yapı marketlerin satın alma yöneticileri teknoloji marketleri müdürleri, elektrik mağazalarının yöneticileri ile satın alma sorumluları ağırlıklı olarak ziyaret ettiler. Makel’in sahip olduğu geniş ürün grubundan dolayı çalışmaktan memnun olduklarını dile getiren ziyaretçiler, 2018 yılında da bu işbirliğinin artarak devam edeceklerini söylediler.

Düzenlenen Ev gereçleri ve Tasarımı Fuar’ına ortak katılan Makel Şirketler Grubu ve Beyaz Rusya Bayisi En iyi Stant ve Müşteri memnuniyeti ile 2 ödül alarak Müşteri Odaklılığı ve Geniş Ürün yelpazesi ile katılım gösterdiği fuarı başarıyla tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz